Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za 18 dní to už bude 7let, co umřel. Ten čas tak letí, čím víc let přibývá, tím víc to bolí.
  • Myslím si, že všichni Michaelovy fanoušci Michaela milovali, i přes všechny ty hrozné věci, které o něm ostatní napsali. Že spí v kyslíkové komoře? Lež. Nevěřili by jste, jaký normální žil život. Že si koupil kostru sloního muže? Lež. Co by s ní dělal? Že sexuálně obtěžoval děti? Lež. Nicméně,jeho žena Lisa v jednom rozhovoru říkala, že u toho byla, když u Michaela děti přespávaly. Nic jim nedělal. Proč o něm bulvár píše takové věci? Michael chtěl pomoct lidem. Rozveseloval lidi. Tak nevím, proč o něm píšou takovýhle věci. Není to spravedlivý. On nám tolik pomůže, a my se mu takhle odvděčíme? No řekněte, je to správný? Ne. Miloval děti, proč by je chtěl znásilnit? Nebyl pedofil. Postavil Neverland, aby učinil nemocné děti šťastnými. Když bylo jedno dítě nemocné rakovinou, vyléčil ho láskou a přátelstvím, které k němu cítil. Kvůli tomu šel k soudu. Je to správné? Ne. Naštěstí ho vyhrál. Lidé o něm píší, že je hroznej jenom kvůli tomu, jak vypadá. Že si bělí kůži a takovéhle žvásty. Měl Vitiligo. Měli by jsme se zaměřit na to, jaký ten člověk je a ne, jak vypadá. Byl to hudební génius. Chtěl změnit svět, udělat ho lepším. Pomáhal dětem. Tak proč? Proč na něj jsme takoví? Vkládal do své hudby, tance a zpěvu lásku. Všechno dělal od srdce. Jestli chcete změnit svět, začněte u sebe. Tuto prosbu vyjádřil v písni "Man In The Mirror". Chytněte se jeden druhého za ruce a řekněte mu: Záleží mi na tobě."Nevíte, jakou uděláte tomu člověku radost. Chce se mi brečet nad tím, co o něm někteří z vás píšou. Prý by bylo lepší, kdyby místo něj zemřel raději Bieber, než on. Můžeme přece dát Justinovy šanci, ukázat nám, jaký je. Všichni tu šanci máme. A když nemáme nějakého interpreta rádi, tak si to necháme raději sami pro sebe, než aby jsme mu kvůli tomu ublížili. Nemusíme je pomlouvat.

    Miluj, a navždy milován budeš.

    ♡I LOVE YOU, MICHAEL♡
    Alice Máchová, 11 let.
  • Stejně jako ostatní tady se ptám: Proč zrovna on? Proč musí odcházet ti hodní, dobří, co pomáhají dětem? Je to blbý takhle to říct, ale proč místo něj nemohl jít Bieber?!!! PROČ?!
    Pamatuju si, že druhej den, kdy zemřel, mě mamka zavolala ke stolu(bylo mi 7) a řekla mi, že Michael Jackson zemřel. Víc jsem snad nikdy neřval..
    Taky tak matně vim, že sem cca od 4 roků koukal na jeho klipy na DVD, tehdá jsme ho měli nový. Dokázal jsem u toho sedět celý odpoledne a jenom koukat na klipy a poslouchat písničky. Občas když se mi chtělo sem vstal a zkusil Moonwalk , ale vždycky sem si namlel pusu :D
    Beat It, Smooth Criminal, Thriller(u toho sem se vždycky bál), Bad, Man in the mirror, Dirty Diana, They don´t care about us, Give in to me, Earth song, Stranger in Moscow, You are not alone, I just can´t stop loving you nebo třeba Cry. Tyhle písničky mě nikdy v životě neomrzí. A pak mě neuvěřitelně vytočí, když od mých vrstevníků věčně slyšim, že poslouchám blbosti(samozřejmě to řeknou jinak). Za to bych vraždil *16*
    Prostě Michael Jackson je Michael Jackson.
    A nikdo už nikdy nebude jako on. Nikdo. Nikdy
  • Michael byl výjimečný člověk s dobrým srdcem na pravém místě,alespoň v to doufám a myslím si to!Nejsem jeho fanoušek a nikdy jsem ho obzvlášť neposlouchal,ale takovýto člověk si zaslouží respekt automaticky!Velikán jak po hudební stránce,ale hlavně po té lidské,což se vidí zřídka kdy!On doplatil na lidský hyenismus v podobě parazitů,kteří byli schopni za velký peníz udělat cokoliv,třeba ho i obvinit z pedofílie!Věřím v jediné,ato,že on s těmi dětmi opravdu ležel v posteli,ale tím to celé končí!Podle mého názoru s těmi dětmi ležel jako otec svých vlastních,bez jakékoliv vedlejší prasárny,na to podle mě ani nepomyslel!Musel být trošku na hlavičku,když používal bělidlo na kůži,ale to je konec konců psychická porucha a různé psychické podoby má přinejmenším každý druhý!V americe žerou prášek na praní,nebo spí s fénem,ale těch poruch je tolik,že se dá říci,že za většinou problémů stojí ony psychické poruchy bez ohledu na intelekt!On se chtěl rozdat a chtěl být příkladem a vzorem!Inspiroval,motivoval,pomáhal,to je snad málo?!Nakonec ho zničila lidská chamtivost!Třeba se mýlím a ty děti obnažoval,ale když bych měl dát pouze na svůj úsudek,tak bych to jednoznačně vyvrátil!Nebyl silný natolik,aby odolal stádu hyen,kteří měli jediný úmysl,obohatit se!Jeho hudba je skvělá,i přesto,že jsem zmínil,že jeho tvorbu jsem nikdy nevyhledával!Ale skvělá je,stejně jako byl on sám!Čest tobě,Michaeli...
    • Přesně tak. :)
  • Luky1987
    Byl dobrej zpevák Michael Jackson
  • Byla sem v Neverlandu a je to tam krasni a jak mohl takový hodný člověk zemřít on byl neuveřitelni človek to takový člověk se těško hledá *4* opravdu. ten Neverland je krasný *3*
  • michaele škoda že tady nejsi a jemi to moc lito že si zemřel a kdyby si tady bil tak by sem ti psal dokonce meho života a mam tě moc rad a jemi to moc lito
    • Michael jackson bol vynimocny clovek velka skoda ze tu neni taky clovek v showbiznise uz nebude milujem ho
  • opravdu je škoda že tu snama neni ale ten doktor se měl snažit aby ho dal k životu hhhhhhhhhh
    • Sandra : vím že jsi smutná(ý) ale ti doktoři se ho snažili zachránit! Já jsem taky smutná!
  • opravdu je škoda že tu snama neni ale ten doktor se měl snažit aby ho dal k životu hhhhhhhhhh
  • Michael nebyl žádná pedofil ani žádný magor jak z něj média udělala. Byl to laskavý muž který toužil po celosvětovém míru ! Ale věděl až příliš mnoho... Začal lidem říkat pravdu tak jak to ve světě chodí. (Konkrétně s USA)Často o tom mluvil i ve svých projevech na veřejnosti. To že zemřel není žádná náhoda... Byl úmyslně zabit nastrčeným doktůrkem. NEVĚŘTE VŠEMU CO ŘÍKAJÍ MÉDIIA !!! O USA by se dalo diskutovat do nekonečna protože Amerika je agresivní diktátor který dělá po světě bordel ! *10* *10* *16* *16*
    • taky s tebou souhlasim
    • Souhlas,kdybych to četl dříve,mohl jsem se pod to podepsat,ale můj žvást je o pár řádků výše :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit