Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MAM TE RADA MAJKLE A JE ŠKODA ŽE TU NEJSI MEZI NÁMI BUDEŠ NÁM CHYBĚT.NEJRADŠI BYCH TOHO DOKTORA DALA NA DESET LET DO BASY A NE NA ČTYŘI ROKY JÁ BÝT JEHO SESTRA TAK TOHO DOKTORA ZABIJU TAKY *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Ahoj takze michaeli (majkle)vím že si mě nikdy neviděl ale je mi líto co stalo, je pozdě chápu a jen chci říct že ty kteří píšou o michaelovi (majklovi ) hnusný věci tak jednou budou pikat není hezké když se někomu smejete ! Tak vis přeji ti ať se ti daří aspoň v nebi :)
  • OMG já jsem narozená 27.8. ale 2004
  • Strašně moc nám tu všem chybíš,
    I ♥ U
  • Mám tě ráda,Majkle budu na tebe myslet celý život a chtěla by jsem ti dat pusu.
    Proč se to muselo stát právě tobě.

    *13* :( :'( I LOVE YOU SO MUCH
  • Agnetka
    se divím že ho nekdo chtel však je ošklivej *6* *7*
  • Mám tě moc ráda Michaele. Pořád vzpomínam jak jsem s tebou byla. Byla to sice jen hodinka ale i tak. Inspiroval nsi mně. Kvůli tobě mam kapelu ktera hraje a ja tancuju a zpivam mam všechno oblečení z tvého Bad tour a Dangerous tour. Nikdy neuverim že jsi po smrti verim že jednou přijdeš a řekneš že to byl zase jeden z tvých vtípků.
  • michaele mama te moc rada ne ja te miluju ale asi to nejde ale ti si muj nejlepši zpevak a herec a tanečnik na svete a je mi lito jaki lži natebe udelali že si na mali deti lži a nebo si krat pisnički lži ale chci abi si bil tadi ti si opravdovi zpevak a klral popu *14* *3*
  • Michael je boží a vždy bude Narodil se stejně jako já <3 <3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • https://www.youtube.com/watch?v=_r-Gkl0b1Is

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit