Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si super i když tu nejsi mám tě ráda i presto jsem holka jmenuju se inna je mi 12 narodila sem.se v roce 2003 znála sem ho 6. Let proč musel přit vilečit svet a tákhle umrit píše se tu že ti selhalo srdičko kvuly dochtora co ja ných udelala pro tebe Kdybi si žil Jaj tet by sem se zavraždila za tebe ja tě miluju Majkle život mě nebavy bavilo by mě to kdiby si žil chtela bich Stebou mluvit jako duch s človekem jako lisa márie presleyova mluvila s michaelem jacksonem a nebála bi sem se obejmula by sem tě dala bi sem ti pusu
  • you very nice sing. is very woman with big w.....You very make-up.... i dont like woman.... is your.....
  • jo no bylo by to super jednou vidět Já Michaela Jacksona v Americe hned kdybych ho viděla hned bych šla za nim a řekla bych mu jestli by mi napsal autogram a ještě bych se s nim vyfotila ale to už jse nikdy nestane :( nejraději bych umřela než furt brečet kvůli tomu že umřel a to když jsem koukala na životopis tak jsem hned brečela že tam bylo napsáno že umřel:( je mi ho moc líto kdybych tak mohla něco pro něj udělat moc ho mám ráda už když jsem slyšela poprvý jeho píseň tak jsem se do toho zpěváka zamilovala a to jsem byla mála myslím že mi bylo tak 4 nebo 5 nechápu to jak může zemřít takový dobry zpěvák jako je on.
  • Michael Jackson je super zpěvák škoda že už není King pop :( tět místo Majkla je zasr*** miki minas je to škoda ale pořád bude pro mě King i když je mrtvý mám tě moc ráda majkle I Love You Michael Jackson ;) ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • michael jackson bil dobrej nane nelmne nikdo mnel umit karel got a ne vom proc se to stallo jemu fakt chybi nam tu a moc mame te radi moc :* :* i love you *14*
  • michael je cikán
  • já to nechápu proč to co se stalo jemu se nemohlo stát justinu bíbrovi ted me tu budou vsichni hejtovat jen do me ale ja si myslim ze by michael jackson si tu zasloužil být dýl dneska už se to jenom hemží těma slavnejma hvězdičkama ale on byl skutečnej král a na něj nikdo neměl a nikdo nemá byl tu a pořád tu bude pro všechny kdo ho měli rádi <33
  • PaulaDMLoverka
    Ano, opravdu charizmatický zpěvák, super zpěv, nezapomenutelné pohyby. *4*
  • Hledám staré články a našel jsem jeden o Michaelově návštěvě ČR: Jackson přiletěl do Prahy 3.září svým soukromým letadlem Boeing 707 na staré ruzyňské letiště. Mezitím se na Letné začalo stavět obrovské pódium. Veškerá technika dorazila z Los Angeles, kde se konaly přípravy na turné. Z letiště odjel Jackson do hotelu Intercontinental, kde je ubytován v prezident. apartmá. Následující dva dny se věnoval nákupům nebo trávil čas v hotelu kvůli špatnému počasí. Včera zavítal na Pražský hrad, kde si prohlédl nejen katedrálu sv. Víta, ale setkal se také s prezidentem Václavem Havlem. Dále si stihl prohlédnout další pražské památky a navštívil traumatologické dětské centrum v Motole a dětský domov na Zbraslavi. Na celé HIStory World Tour pracuje 160 lidí, v každém městě je navíc k dispozici 200 jevištních techniků a 200 bezpečnostních pracovníků. Postavení celého pódia zabere 3 dny, celkem je veškerá technika převážena ve 45 kamiónech.
  • Možná by bylo vhodnější, koupit si slovník spisovné češtiny.
  • It's 29th August. The day when the world got the most precious gift to the humanity.
    Michael, you came like a dream, changed my life like a magic and left like an illusion....but you're still here...like my mirror. :') The gift of L.O.V.E. which you have given us is the gift that we'll never gonna lose. You are a beautiful part of our lives. Actually you are my life. I can't imagine my life without you....you saved us, you were always with us in our sorrows and never left us. You taught us to love and care for each other. The most precious gifts you have given us that now....we have nothing comparable thing to gift it to you Michael. All we can give you is our love....the eternal love. We can give you a promise that we will never forget you and will love you even after our last breath. Directly or indirectly...you were always there for us....you really cared about us....we will never gonna forget that. And also...we want to say sorry to you...because of the pain that you had to bear in this cruel world. We're so sorry Michael.
    All I can say is....Michael...wherever you are....be happy and keep smiling. We....your fans will never let you down. We will take care of your children...as you said...your children are our children. Yes
    ..so we'll take care of them. And you just....keep smiling from up there and keep blessing us. :")
    We love you Michael....we love you so much that you have no idea. We miss you terribly that we can't explain in words.
    Happy Birthday Angel. :')
    God bless you. clara
  • Michael-Všetko najlepšie.V mojom srdci budeš navždy.Miss you.
  • Text Vašeho příspěvkuVkráčejte do víru tanečního parketu Moonwolkem a roztančete dav s designovými trsátky s nesmrtelným Králem popu Michaelem Jacksonem! Ultra lehký polyethylen vás rozhodně nezatíží ani při tanečních kreacích zombie Thrilleru!

    http://lovemusic.cz/produkt/3761-trsatkove-nausnice-michael-jackson/
  • love007
    Včera to bylo 5 let...:'( R.I.P. můj králi...
    Děkuji za všechny krásné songy *14* *13*
  • Děkuji...nezapomenu!
  • Dear Michael,
    Budu tě navždy milovat a obdivovat nejvíce za to jaký jsi byl hodný,milující člověk který chtěl změnit svět:"(( ♥ tvoje citlivost, pochopení pro druhé a láska byla větší něž tvůj talent a to už je co říct protože jsi byl nejtalentovanější ze všech:)už je to 5 let co jsi odešel, vím že to bylo pro tebe v jednom smyslu vlastně vysvobození od všech lidí kteří tě nějakým způsobem chtěli dostat na dno možná že se jim to podařidlo ale po smrti změnili názor a přiznalise že pověsti o např(zneužívání dětí) byly nepravdivé ..šlo jim jen o peníze zjistili totiž jak jsi hodný a citlivý a využili toho , z toho vyplývá že jsi byl opravdu důveřívý a dobrosrdečný člověk který viděl v každém jen to hezké, ne vždy se ti to vyplatilo:"( ale to že umřelo tělo neznamená že umřela i tvá duše..jsi tady pořád s námi i když tě vlasně nevidíme .. ale cítíme tvou energii která tu stále je a díky tomu je tu plno krásných nových písniček a taky album Xscape:) Milujemě tě a vždy na tebe budeme zpomínat nejen jako na umělce,tanečníka , herce režiséra taky:) ale i na člověka který pomáhál ,chudým lidem ,dětem a ukázal několika lidem lepší pohled na svět:") ( dokonce jsi plánoval postavit nemocnici pro nemocné děti u nás v Praze:)♥) ake nedožil jsi se toho:(radši už ukončím tuhle slohovku protože vím že bych ji asi nikdy nedokončila kdybych měla napsat všechno co chci i tak musím napsat..Thank you Michael ..We love you forever you was the best and loving person who ever walked on the planet Earth ..Love R.I.P your fan Clara:"(♥
  • Smutne 5 vyročie smrti Michaela.Takyto vynimočny a charizmaticky umelec tu už nikdy nebude.Forever King of pop.Miss you.
  • *13* *9* dneska je datum umrtí majkla už to je 5 let já se asi zastřelím :( *9* *13* *9* *13*
  • Dneska je to už pět let co Michael odešel do nebe. Stále na Tebe myslím. Ten čas tak rychle běží, že od tvé smrti uplynuly dlouhých pět let, co zpíváš v nebíčku.
    Na Tebe se nedá zapomenout, stále budeš v srdcích svých milujících fanoušků.
  • Nikdo nežije věčně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit