Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák umřel mněla sem mu jít na pohřeb hahaha *1*
  • L.M. = tvůj výmysl
    yzerra$ = hustý jméno

    mimochodem, to o té dražbě je pravda!
    někde jsou i fotky novýho majitele... (víš čeho)

    TAK ZDAR!!!
  • Pre fanusikov Michaela,tu je skvely web(ktory o tom nevedia)-MJJSource.eu
  • Zpěvačka Lady Gaga přiznala, že si v dražbě pořídila módní kousky zesnulého krále popu Michaela Jacksona. Údajně z nich sála energie a pomáhají jí bojovat proti špatné náladě.
  • L.M.?? Soráč, už nevim. Zkus to zjistit:3 Já si ale určitě vzpomenu!!! To jsem totiž já - yzerra$!! :)) *5* *5*
  • Cos myslel tím L.M.??
  • MJforever
    Bude někdo tak hodný a odstraní mu z rodiny toho jednoho Randyho Jacksona a Joe Jacksona?
  • R.I.P Tvůj pravopis.. *3*
  • Dobrý den,
    blíží se Vánoce a moje vnučka má ráda Michaela Jacksona. Rád bych ji daroval pod stromeček jeho fotografii, ale problém je v tom, že není k sehnání. Poradíte? e-mail: v.vetrak@centrum.cz Kralupy n/V. Díky
  • Mrs.Wesley
    Jděte na osobnosti.cz zadejte Paul Wesley a jestli se vám bude líbit staňte se prosíííím fanouškem!!!!
  • Jenom blázen uvěří takovým pomluvám. Co je psáno v bulváru není pravdivé.. ani to se spodkama! Správný MJ fanoušek zná jeho osobu a ví, že takových věcí by Michael schopný nikdy nebyl! Já také miluji děti. Objímám je a vyjadřuji jim lásku, kterou si zaslouží... Vše špatné co se na Michaela naházelo bylo hlavně kvůli penězům, ze závisti.. Je plno stránek, kde se člověk dozví pravdu o tomto muži... *4*
  • Jsem jeho fanouškem, ale trochu věřím tomu, že někoho znásilnil. Mimochodem se prodávaj jeho spodky, které jsou neprané... A draží se za pěknou sumu... moment... Ne, ne, ne, ne!!! Už se vlastně prodaly a koupil je nějakej boháč. A není to z mojí hlavy! Opravdu se to někde psalo... Doufám, že MJ nikoho neznásilnil!!!! Sice z toho byl obviněn, ale nechce se mi tomu moc věřit. Kdyžtak pomůže L.M. (tuto osobu znáte) Dodám ještě, že často měním názory :(( *7*
  • Ach ta čeština..
  • Ahoj moczdravim vsechny fan mj moc mi mj chybi byl suprovej zpevak i tanecnik porad bude prone kral popu a byl to clovicek s velkym srdickem plne lasky a dobroty ahoj macika.
  • hej všichni aẗ daj na moji větu LIKE všichni kdo si mislijou že jakson vipadá strašně


    NAHODOU KDIS SME BYLI NA DOVOLENÉ TAK ZROVNA ZEMŘEL *1*
  • ono už to bude 5 let co umřel to je neuvěřitelný!!! chudák *8*
  • Frajer.
  • Chceš být zajímavá? Dám ti jednu malou radu: tímto způsobem ti opravdu nikdo neuvěří! I ten největší blbec to musel prokouknout!
  • ??
  • http://fanklub.osobnosti.cz/marc-marquez *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit