Přejít na výpis diskuzí

Michael Jordan

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jacksonmax

    Jacksonmax

    Čusek,mám moc rád Michaela Jordna...Já taky hraju basket a je to můj vzor!!!! *1* *1* *1* Chci být jako on *14* *14* *5* *5* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • Kariéra

    Všichni tu říkáte že chcete hrát jako on tak jak furt píšou na ty trička: Just do it :-D taky sem si vždycky přál zasmečovat a po měsících cvičení bum :-) nic neni nemozny...
  • JORDAN!!

    muj sen- hart aspon zdaleka jako on:( ale to se mi asi nikddy nepovede on je užasnej nejlepši hrač jakej kdy byl ty jeho smeče to proste je nezaměnitelny miluju ho...je krasnej uzasnej boziii nejlepsi hrač.... *3*
  • dc

    mike je king moj vzor moje ja moje srdce! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: dc

      ano!
  • hanelka

    ahojki

    moj kamarat je totalne do neho zblazneny je jeho javacsi vzor,,,jeho snooom je hrat basket v NBA dufam ze sa mu to splni *14*
  • stár

    Michael Jordan byl, je a bude můj vzor.Kvůli němu jsem začalá hrát basket, a musím říct, že je to fakt skvělá hra. *14* A navíc je Mike šikovný, i když by to mohl byt můj tatík *4* Fakt týpan *5*
  • MICHAEL JORDAN!!!

    Michael Jordan je najlpsi hrac na svete je cool hra basket na jednotku proste uzasne.ON JE PROSTE SKVELY!!! *3*
  • Mike Jordan

    Mike Jordan je úplně dobrý je to borec
    Když se podívá te na jeho videa tak
    uvidí te že je to borec všech borců
    je to borec on skoro úplně lítá
    a má úplně husté tryky a taky otočky
    360 ale ty usté kosě to se nedá srovnat
    sněkým z nás do je úplná
    Hvězda všech Hvězd
  • Michael Jordan

    Michael Jordan je pro mě a vždycky bude Mister Basketball.Ne,že bych měl v minulosti tolik času sledovat jeho závratnou karieru,ale i tak o něm slyším všude většinou samou chválu.Michael Jordan je zkrátka KING.
  • JORDAN

    JORDAN je BUCH a nikdy nikto uz nebude hrat ako on je to pan AIR JORDAN

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit