Přejít na výpis diskuzí

Michael Phelps

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baltimor's shark

    Michael je fenomén součastného plavání.Fandím a věřím mu od jeho prvního mimoamerického závodu před osmi lety na olympijádě v Sydney.Od začátku jsem věděla že z něho bude velký plavec.Moc lidí mu nedávalo naděje.On těch 8 zlatých dá.Všichni mu věřme. *4* *3*
  • yzzynka

    ŽRALOK Z BALTIMORU

    Přesně tak Michael Phelps je nejlepší plavec všech dob a dlouho bude, jeho rekord 8 zlatých medailí jen tak nikdo nepřekoná. a navíc 14 zlatých medailí ze dvou her už vůbec ne, je to vzor mnoha lidi. a navic je krásný. má velký dar od boha *4*
  • uhusdfh

    Nemohl by někdo přidat nějaké fotky????
    Prosím? *1*
  • ilovemileycyrus

    n

    To je fakt dobrej týpek přijede na olympijádu vyhraje 8 zlatejch z osmy závodů udělá 7 světovejch rekordů a vodjede domů. Fakt dobrej týpek
  • minka

    !!!

    BOREC! BOREC! BOREC!
    nic jiného se nedá říct!!!
  • jeto nej plavec v historii

    náš klub plaveckých sportů ho miluje a jeto náš vzor
  • Doping

    Přesně, jen co se objeví rekordy začne se ozývat doping, doping doping...jasně jsou lidi co dopujou, ale někdo prostě nejlepší bejt musí ne?
  • veverka017

    Neuvěřitelnej

    Tak tenhle chlápek je neuvěřitelnej sympaťák,neuvěřitelnej sportovec a určitě i pohodář....Myslim že plno lidím Michael zavřel pusu...Best *4* *14*
  • Serte na to...je to prostě Phelps :)

    Ahoj, lidi nehádejte se, pravdu nikdy nezjistíte. Můj názor je, že Michael je fakt úžasnej plavec, kterej nedopuje a všechny úsopěchy má naprosto vydřený....plavání je dřina ostatně jako každej sport....a to, že na těch novejch fotkách je fakt kunda mu jeidně přidává na plusu :) je to pro mnohé vzor :)Jen tak dál...
  • Terka..

    Nepřipadáte si trapně? Hádáte se tu u někoho kdo toho tolik dokázal. Michael je skvělý sportovec a to, že je hezkej není to hlavní, ale proč si to nepřiznat je to super když je někdo tak úspěšnej a ješte hezukej. jistě kdyby nebyl hezkje neměl by tolik fanoušků a hlavně fanynek, ale to, že ho obdivuje tolik lidí není krásou. je to hlavně těma výkonama. To, že je to nudný plavat sem a tam je každýho názor. Ale on to dělá protože ho to BAVÍ. Jeho baví plavat sme a tam, tebe baví hýádat se tady o tom, že má debilní koníčky, mě baví tohle a někoho zas támhleto. takže můj názor na Michaela je takovej. Je to skvělý sportovec, úspěchy má vydřené, nedopuju a zaslouží si obdiv za to co letos v Pekingu předvedl. Doufejma, že ho uvidíme v Londýně v ještě lepší fromě, pokud to jde. Jinak to, že je hezký je jedině plus. některý jeho fotky jsou fákt moc hezký, a lidi co tady melou kecy o tom, že dopuje, nebo "jen plave sem a tam" maj právo se vyjádřit. Ale at si to cpou někam jinam, nás kteří Michaela obdivujeme to nezajímá :)
    • Re: Terka..

      dobře ty *1*
    • Re: Terka..

      s tim cos tam napsala souhlasim taky plavu už 4 roky a vim jaka to je makačka *4*
      • Re: Re: Terka..

        taky plavu a dokonce 7 let no prostě od malička od 4 let a je to makačka, ale když se snažíš...mě to teda baví a vůbec mi na tréningu nevadí plavat sem a tam jak to tady nějakej debil řekl...:)
    • Re: Terka..

      dobře ty...:)
    • hanicka.2008

      Re: Terka..

      přesně tag... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit