Přejít na výpis diskuzí

Michael Pitt

OSOBNOST31.12.2006 0:58
21 příspěvků

V létě roku 2000 byl Michael Pitt časopisem Filmmaker Magazine zařazen mezi 25 nových tváří nezávislého filmu za svou roli Tommy Gnosise ve filmu Hedwig and the Angry Inch (vítězný film filmového festivalu Sundance v roce 2001). I nadále spolupracoval s kontroverzním režisérem Larry Clarkem na filmu Bully (2001) a s režisérem Gus van Santem na filmu Finding the Forest. Michael zazářil vedle Sandry Bullock ve snímku Murder by Numbers, který režírovala světově uznávaná Barbet Schroeder. Film představil Castle Rock Entertainment na filmovém ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=HFWnZW3esb8
  • Hlavně hrál vw filmu Last Days o Kurtu Cobainovi
  • ahojky vcera sem koukala na film Opilý slávou a byl tam nahatej ale skoro nic nebylo videt:o( ale byl krasnej. *1*
    • Booooožeeee *1* na co dneska ty děti nemyslíí *15* *15*
    • ahojky hele nevis o nejaky strance kde bych si mohla stahnout film opilí slávou *3* diky
  • zdarec..prosim vas nemate nekdo pisnicku hey joe od michaela ve formatu mp3?...ja to nikde nemuzu najit...dik moc
  • takže Last days-bestovka...užasný psycho. Ale jen tak pro infoo:je to jenom na motivy toho co se Kurtovy stalo. V tom filmu hraje toho Blakea,ale je mu tam dost podobnej,tak se to plete. No,nic...škoda že to u nás nevyšlo oficiálně.
  • taky hrál v dost dobrym filmu, kerej nedávno dávali na čt2...ten film se menoval Hedwiga a Angry Inch *3* mě se to líbilo, moc *15*
  • dost dobře zpívá a hraje na guitar!!! zkuste winter.reverseproductions.com/pagoda/
    • asi si myslíš že když napíšeš "guitar" tak si něco lepšího než my vid? :D
  • to by mě teda taky zajímalo.a koho hrál v dawsonově světě?jsem se na to dívala a ani jsem si ho tam nevšimla...ale je fakt, že tou dobou jsem se o něj nijak nezajímala...
  • Neviete kedy sa na cesky alebo slovensky trh dostane film Last dayy? alebo kde sa da popripade zohnat?? grunge 4 life
  • Jako sluníčko nevinný vypadal v Dawsnově světě a teď vypadá jako obyčejnej feťák, jaká škoda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit