Přejít na výpis diskuzí

Michael Pitt

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Tak to je strašný...Viděla sem ukázky z filmu Last Days a byla sem z Michaela nadšená.Su velká fanynka Nirvany a musím říct, že M. Pitt je Kurtovi v některých záběrech doopravdy podobnej.Ale teď sem zjistila, že hrál v Dawsonově světě, v jednom z nejstupidnějších seriálů...to je strašný...no, ale nějak se začít musí, že jo...doufám, že bude hrát ve hodně zajímavých a kvalitních filmech.Přeju mu moc úspěchů, a Last Days si pochopitelně nenechám ujít. P.L.E.
  • Ten kluk je hezkej a mooooc:o)
  • LAST DAYS

    Neviete kedy sa na cesky alebo slovensky trh dostane film Last dayy? alebo kde sa da popripade zohnat?? grunge 4 life
  • KDO JE TO???

    Ahojte... Prosím vás, není tohle náhodou nějaký příbuzný Brada Pitta?? Dík za poslaní nejakých info na mail... Pa Terrnica
  • bezva

    to by mě teda taky zajímalo.a koho hrál v dawsonově světě?jsem se na to dívala a ani jsem si ho tam nevšimla...ale je fakt, že tou dobou jsem se o něj nijak nezajímala...
  • dost dobře zpívá a hraje na guitar!!! zkuste winter.reverseproductions.com/pagoda/
    • asi si myslíš že když napíšeš "guitar" tak si něco lepšího než my vid? :D
  • film

    taky hrál v dost dobrym filmu, kerej nedávno dávali na čt2...ten film se menoval Hedwiga a Angry Inch *3* mě se to líbilo, moc *15*
  • Hlavně hrál vw filmu Last Days o Kurtu Cobainovi
  • http://www.youtube.com/watch?v=HFWnZW3esb8
  • To bych chtěl taky vjedět ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit