Přejít na výpis diskuzí

Michael Schumacher

OSOBNOST 31.12.2006 
162 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když to tak čtu, tak si říkám, jak na tom je Schumi...Nevíte? Já akorát našel malou zmínku, že ho viděli na vánoce na Mallorce, ale nic konkrétnějšího tam nebylo:-(

  • Zdravím vas Michaeli přeji vam to nejlepší v roce 2018 i tve rodině a hlavně zdraví štěstí ať vse zvládnete i po 4 letech po nestastnem pádu na lyžích o skálu který se vam přihodil ve francouzských Alpách a lyžařském středisku v Meribellu a vše nejlepší k 49 tým narozeninám ktere jste o slavili ve středu 3 ledna 2018 a držíme vam všechny pesti a palce .
  • Držím Ti palce Michaeli... Jsi ikona F1 a vždy budeš. Dal bych cokoli za to, vidět Tě opět stát u svého kokpitu a jak radosti skáčeš z vyhraného závodu.. To jsi byl celý Ty ... *14* *14* Vše nej a nej
  • Zdravím vas Michaeli po půl roce přejeme vam k dnešním 48 narozeninám hodne zdravíčka štěstí i lásky i vaši rodině ať se vam zlepšuje zdravotní stav po třech letech po lyzarske nehodě ktera se vam prihodila ve Francii v lyžařském středisku Merribel ať je letošní rok 2017 lepší než rok 2016 hlavně ve zdraví ať se vam daří i vaši rodině ať vse zvládnete v plne sile bojujujte bojujte ať vse jako dřív vse bude v pořádku a OK .☺♑
  • Zdravím vás Míšo stále stále věřím v tvé úplné uzdravení a všechno bude jako dřív že se úplně uzdravíš a povedeš normální život jako před lyžařskou nehodou v Merribelu ve Savojských Alpách ve Francii a hodně sil i energie vám posílám i celý svět at už jste fit Michaeli i tvé rodině posíláme hodně sil i energie aby jste zvládli velmi velmi složitou situaci co vás potkala 29 Prosince 2013 ve francouzském lyžařském středisku Merribel. Bojujte Bojujte vše zvládnete jsme při vás já i celý svět a držte se a hlavně se nevzdávat společně zvládneme vše. Vsěchno bude dobrý. *4* *3* *14*
  • Je mi ho líto!Ze sportovního hlediska mu bylo ledacos vyčítáno,ale nikdy nebyl úmyslně zákeřný a byl to jeden z nejlepších jezdců historie F1!Samozřejmě byl součástí jednoho z nejsilnějších a nejlepších týmů,ale ne každý svojí roli zvládne tak,jako Michael!Z hlediska životního to byl zřejmě dobrej kluk,pomáhal jak mohl,nebyl to žádný vykuk!Při tom jeho pádu psali konspirační teorie,které jsem dále nečetl,že chtěl pomoci dceři svého kamaráda a sám na to doplatil,ale čehož je si potřeba vážit!Co říct v tento den,kdy jeho život je v rukách teorie?Držím palce,bojuj,ikdyby to byl nakonec boj poslední!Přeji ti to a přeji tvé rodině hodně síly.Ahoj Michaeli
  • Po roce vás zdravíme Michaeli i celá tvá rodino. Mchaeli přejeme ti všechno nejlepší k tvým dnešním 47týn narozeninám hlavně velmi pevné zdravíčko zdraví klid štěstí lásku pohodu. stále věřím v úplné tvé uzdravení a že budeš vést plnohodnotný život. Po dvou letech po tvé vážné nehodě na lyžích i tvém úrazu hlavy věřím v zázrak a zázraky se dějí. Tvá rodino přeji vám vše nejlepší. Michaeli i celá tvá rodino i vašim dětem posílám ván další sílu i hodně energie a podporu aby jste zvládli velmi náročnou situaci která trvá 2 roky bojujte bojujte to dáte a vše se zlomí bojujeme s vámi už 2 roky to chce pevné nervy vše zvládneme společně. At je pro všechny rok 2016 mnohem lepší a veselejší hlavně ve zdraví než rok 2015. Dětem přejeme pevné zdraví úspěchy ve škole i ve vašich koníčcích ve westernovém jezdectví i závodech formule 4 a žádné úrazy a at se vám daří všem mnohem lépe a nic nevdávejte protože naděje neumírá a naděje existuje. Všechno bude dobrý a bude v pořádku a držte se držíme vám palečky i pěsti a vše bude jako dřív . Posíláme vám trpělivost a ta v náročné situaci je velmi důležitá. Zdraví je to nejcennější. Bojovat se vyplácí a Michaeli jsi velký bojovník a budeš vítěz který si vybojoval úplné zdraví a plnohodnotný život. *3* *14* *4*
  • Není žádným tajemstvím, že k bývalému pilotovi formule 1 Michaelu Schumacherovi se dostane málokdo. Jedním z mála lidí je Ross Brawn, jeho dlouholetý šéf a přítel. Do světa nyní pustil několik novinek o zdravotním stavu legendárního pilota.
  • Ahoj Michaeli a cela rodino,pisu to cele rodine a ty me pozorne poslouchej,vim jak se citis a jak ti je. Muj tenkrat jeste pritel havaroval v aute v roce 2013,lekari mu nedavali zadnou sanci,vypadal,ze je probrany,reagoval na me,svoji dceru a rodinu,coz ted jsi v teto situaci ty,dokonce taky brecel,v tomhle byl dva roky,ale vytrvala jsem a bojovala,I kdyz se dostala epilepsie a dlouho trvalo nez se tonicke krece ukocirovali,bylo to hrozny,ale hlavne pro me,byl silene agresivni kdykoliv jsem na nej promluvila,kopal me,trhal tricka co mel na sobe,mackal,kroutil rukou,psychicky vyrizena po 14dnech trvani takoveho stavu,slzy a plac byl u me staly,nechapala jsem,ale pozdeji jsem pochopila,ze se probiral tohle bylo loni na podzim. V tu dobu jsem se musela rozhodnout co dal,jelikoz holce uz byli tri a ja se musela vratit do prace a tak jsem si ho v listopadu vzala a do jara se mi probral,zacal sam cvicit na posteli a vydavat zvuky,ted jsme na tom,ze se premistuje na vozik sam,jezdi sam,mluvi,ale uci se to,takze to neni jako mi,dokonce zacal chodil o holy,ale musi jeste hodne cvicit a posilovat aby chodil sam bez doprovodu,kvuli padu,ted zrovna jsme v rehabilitacnim ustavu u nas v Cechach a dela neustale velke pokroky o holi chodi nevravora a je rovny,mluvi lip a lip. Tim ti chci rict,nevzdavej to,bojuj,jsi uvezneny a to nebude navzdy,jen tak dal ,zlomi se to. Psychika je u tebe zaklad,vim,ze by jsis hodil masli,kdyz vidis jak kolem tebe litaji,ale delaji to z lasky a pomahaji ti,jako ja pro sveho manzela,ty jim to vratis az budes fit obetovnou laskou. Rodino,vy delate vse spravne a vytrvejte,pevne nervy. Lukyn,manzel,mel po rane do hlavy trictvrte mozku pryc a podarilo se ho probrat z vigilniho komatu,apalickeho syndromu z krvaceni,otoku,postaveni mozku mimo linii,hrozne moc velky poraneni,prvnich 14dni bojoval o zivot,nevedelo se zda to vubec prezije. Moc vam fandim a vzpomente si vzdy na me az vam bude nejhur. Date to! Snad se muj vzkaz k tobe Michaeli dostane,jsi neuveritelny bojovnik a mas velkou cestu za sebou a jeste ceka dlouha cesta. Lenka Sedlackova,Starkoc 18,Nachod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit