Přejít na výpis diskuzí

Michael Schumacher

OSOBNOST 31.12.2006 
162 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michaeli držím ti všechny palečky a věřím v tvé uzdravení a vše budé dobré . Ty se s toho dostaneš jsi bojovík Drž se . Bojuj Bojuj Bojuj po Prosincovém pádu na lyžích ve Savojských Alpách. Věřím že se s komatu úplně probudíš a bude vše jako dřív Bojuj ja to umíš jen ty jsi prima pán Kdyby jsi se úplně probudil z komatu po pěti měsících tak by se mi hodně ulevilo ani nevíš jak. Posílám ti hodně sil do tvého těžkého boje o život. Ty to zvládneš jsi 1 a velký bojovník který dokáže vybojovat vše. Vsichni bojujeme s tebou. *4* *14* Jsi v naších srdcích máme tě moc rádi drž se.
  • Ja věřím ze se probudí. Kdyz dokazal bejt 7. mistr světa ve F1 tak dokáže i tohle. Držím palce
    • Kájo opatruj si sviji divnickou heligonku a věř tomu že Schumachar neuměl česky ani stránky osobnosti nečte jsou to podvodníci tvůrci stránek osobností a vede je Bis neboli Stb.takže stejní hajzlové co fízlují názory lidí a Schumacher by nic jiného nedělal jen četl ve všech státech světa co si lidi myslí,ale toby byl blb internet je iluze fotek a podvodníků co se vydávají za Schumachera.nebo za Nadala nebo za Klička prostě lumpy jsou tvurci stránek osobnosti neb ani manželk Schumechara neumí správně vyslovit jediné české slovonaco by to potřebovala už doste je otravují fanoušci perverzně u nemocnice v Basileji není národní majetek
  • Schumacher už se neprobudí už to je potvrzeno *9* *9* *9*
  • Je strašný slyšet že váš idol umíra, vlastně nejspíš už je konec ale já věřím na zázraky a doufám že se probudí! Prosím neodpojujte ho! vlastně ani nevím, hlavně aby se netrápil.
  • Míšo, ty to zvládneš.
    • Bohužel, teď už asi ne. V důsledku nedokrvení mozku způsobeném vysokým nitrolebečním tlakem z otoku mozku, a zakrvácením i přímo do mozkové tkáně mu odumřely rozsáhlé oblasti mozku. Jeho mozek je poškozen tak, že jeho jednotlivé části už nedokáží spolupracovat tak, aby ještě někdy obnovily vědomí. Tam na lůžku je jenom bezduché tělo, Michael je už navždy pryč, je konec.
  • nika1991
    jsem jeho faninka ........ držim palečky Modlim se pořad za nej *14* *14* *14* *14*
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14*
  • Riskoval nebo ne ? O to ani tak nejde,spíš nepociťoval strach,nebo mnohem méně a
    to je dost nebezpečné..takoví lidé si pak nedají pozor..
  • Zdravím tě Michale pro mě jsi zlatíčko jsem-jme stale stebou přijdi už konečně zase knám,a něco hezkeho nám všem řekni posilám ti moc moc energii pro tvé brzké uzdravení....!!! modlím se za tebe máme tě moc radi,posilám ti *Hwězdičku
  • Prosím nepište tady takové věci, komentujte si to někde mezi svými přáteli, kteří Vás budou poslouchat, tato stránka je pro fanoušky a né lidi jako Vy co nepochopí jak se lidé cítí, když je někdo z blízkých v kómatu.(Nezažil jste to, tak nepište)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit