Přejít na výpis diskuzí

Michael Schumacher

OSOBNOST 31.12.2006 
162 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanelka

    hhm

    sice som v tedy este f1 nepozerala lebo som bola este mala ale pamatam si ho bol uzasny najde sa lepsi pretakar?? ano je to lewis hamilton *14* *14* *14*
    • minka

      Re: hhm

      S tím nesouhlasím! Na Schumiho nikdy nikdo mít nebude... To, co dokázal on, nikdo nedokáže... A jestli jo, tak to nebude nikdo z nynějších jezdců F1... Schumi byl skvělý, jedinečný, PAN JEZDEC!!!
      • sandralombardi

        Re: Re: hhm

        možná že Sebastian Vettel by jeho výsledky mohl přemoct *1* *3*
        • minka

          Re: Re: Re: hhm

          Nemyslím si...Sice to o něm tvrdí, ale já nejsem toho názoru...Tak nejsem odborník, ale to co dokázal Schumi fakt nikdo nedokáže...
          • sandralombardi

            Re: Re: Re: Re: hhm

            já taky nejsem odborník.Schumi je prostě nejuspěšnější pilot F1
  • jj

    jojo starej dobre Šumi *3* škoda že už nejezdí ale Kimi je taky supeeeer :)
  • sandralombardi

    Schumi

    Kvůli Schumiho jsem se začala dívat na Formuli strašně jsem mu fandila a hrozně mě vzalo když řekl že končí ve Formuli byla jsem strašně naštvaná ale teď tam je Kimi což je taky skvělý jezdec a ted mu fandím ale bez Michaela to prostě není ono. *4*
  • michael

    ayrton and schumacher best
  • Neco pro Schumacherovi fandy

    Cau vsichni co milujete Schumachera - mam možnost levne sehnat parfemy od Schumachera - i cele sady.tak se ozvete na rad-vas@seznam.cz
  • Michael Schumacher

    Pan Schumacher se mi jako jezdec F1 velmi líbil a vždy jsem mu fandil. Jen je škoda, že už toho nechal.
  • Mišáček

    Jsi nejlepší a nejhezčí jezdec jakého znám. Jsi prostě nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *3* *15* *1*
  • Schumi v našich srdcích

    Schumi zůstane v našich srcích,je jedno co udělal v minulosti,protože vše, co přišlo pak to předčilo a sám řekl, že kdyby mohl vzal by Jerez zpět. Nenajdete koncentrovanějšího jezdce,skvělejšího tátu a férovějšího chlapa.Bez něj už to nestojí za to... Zůstane v mém sríčku zakořeněný.....na pořád on je nejlepší!!! *14* *3*
  • ...

    hajzl je to,myslite ze by vyhral ty svoje tituly bez tech prasaren na trati? treba to z Villineuvem,nebo minulej rok ta jeho magorina v Monte Carlu (nebo Monaku,ted nevim)jak tam v kvalifikaci zaparkoval v zatacce aby Fernando nemel sanci na lepsi cas...
    • Re: ..

      ses asi velka konina...a ty prasarny jak ty rikas ..pane znalče ,dokazujou ze tomu asi trochu rozumi...a aAlonso je jelito.nechat si do smlouvy napsat ze bude 1ka v tymu ....toe trapny *9* *4* *4* *9* *9* *13*
      • Re: Re: ..

        všichni jsou trapný a dělaj sviňárny!
    • Re: ...

      tany tany *3*
    • Re: ...

      Evidentne jsi velky znalec formule a v tomto pripade i zemepisu, ze. Navic zrovna Alfons je peknej krivak, tak ho v teto souvislosti radsi nezminuj. Nebo kdyz zastavi v boxech, aby tymovy kolega nemohl jet, tak to je v poradku?
  • ayrton

    ayrton senna byl best

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší