Přejít na výpis diskuzí

Michael Schumacher

OSOBNOST 31.12.2006 
162 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle předchozího textu soudím,že máme kolem sebe dost hloupých lidí.Alonso je sice opět mistr,ale Schumi odešel výborně.NIKDO už nedokáže to co on a ten váš Alík už vůbec ne!
  • No užasne to Michael zakončil,ale nebyl vidět na stupních vítězů.A kdo,že je opět mistr světa?Tak já vám to povím,nejůžasnější a nejkrásnější chlap co kdy F1 jezdil Fernando Alonso.Vždyt Michael je klaun a bylo na čase aby vypadnul,šupák jeden *15*
  • JEN PRO FANS!!!

    tak hele zlatíčka,tady je vod Schumíka mailík YourName@mschumacher.com(snad je to ten správnej,jinej jsem nesehnala)takže pište,pište,pište,tak jako já.Čím více lidí mu bude psát,tím máme větší šanci že si ten vodchod nakonec přece jen rozmyslí,jinač není možné.Pokud by měl nějakej fanda zájem vo nějaký videa nebo fotečky atd.písněte na mailík.Musíme společně věřit,že ještě aspon TEN JEDEN ROK at je po vosmý mistrem(pak už není daleko do 10...že?)Schumi jestli nechceš zklamat ty miliony fandů,tak se vrat!!!Milujem Tě a já jdu bulet... *9*
  • The best

    Schumacher je ten nej na světě *14* a Alonso mu nesahá ani po kotníky, jelikož je to namachroven španěl *10* ... škoda že ení Schumi zase mistr *9*
    • miláček Michael

      Michaeli! Jsi ten nejlepší jezdec jakého znám a doufám,že se ještě někdy k závodění vrátíš! Moc mi tam chybíš.
      *1*
      • moje zlato

        Michaeli jsi prostě nejlepší *14* Felipe i Kimi jsou taky dobrý ale ty jsi prostě GOOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *14* *4* *14* *3* *1*
        • Alonso jde do hnoje

          Nevim o co se Alonso snažil,no alespon je vidět,že je to debilní španěl (patří do hnoje) *5* *10*
          • Re: Alonso jde do hnoje

            alonso je vypatlaný pako a stašnej šupák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! *10* *5*
  • michael

    michael schumacher je ten nej na svete!! lepsi nez nejaky alonso! ma krasnou zenu,dve pekne deti a 16 miliard na ucte *1* *1*
  • Takže za prví si myslíme, že Shumacher je ten nejlepší závodník ve F1. Za druhé, že přece nejde o to jak vypadá, ale jak jezdí. Takže ti, kteří tady píší, že je skvělý jen proto, že se jim líbí nemá co dočinění s tím jak jezdí. Fandit mu jen proto je prostě hloupé. Schumacher je a vždycky bude hvězda F1. I když třeba dnes nevyhraje pro nás to bude prostě jednička navěky. *1*
  • tak dneska se ukáže ... jsem zvědavá na Shumiho... jinak s tim Alonsem vás nehcápu kdyby neuměl jezdit tak není tam kde je ..!!!! Přemýšlejte..!!!
  • MSCH

    Michaeli, pro mě jsi vždy byl, jsi a budeš provždy nejlepší pilot historie F1!!!!! Je úplně jedno jestli ten osmý titul, nebo pohár konstruktérů získáš anebo ne, protože jsi ikona Formule 1!!!!! Legenda sice odchází, ale z našich pamětí nevymizí *4*
  • Vymazaný mozky

    Jste všeci v mozku vypláchlí pokud pomlováte Michaela.Prostě je to nejlepší chlap z F1 a žádnej pitomej Alonzo v životě nedokáže to co Michael on je prostě jednička a Alomzo za ním jen pokulhává i kyž je mladej ale nebýt Renaultu tak ho nikdo ani nezná tak ať drří hubu o tom že to zítra musí celkově vyhrát.Jo a jsou o tom spelulace že Michael nebo spíš Ferrari má někoho najmutýho nebo podplacenýho aby se postaral o to aby vymatlanej Alonso nevyhrál *1* .Tak se uvidí zíta jestli ten debilek vyhraje nebo to bude můj hrdina Michael Schumacher-je jednička a kdo ho pmlová tak má vymyzaný mozek a neví co se v Michaelovi skrývá.Jestli ho můžete jako já tak bude v neděli ve Střepinách-tak se dívejte *14* *3* *5*
  • *14* on je the BEST...miluju ho a cela bych mu napiisat ímejl,ale teda jako newim jeho mejl,takže maam smulu,ale držela sem mu palečky od mala...už 8 roků,w 7 sem začla hrat formule na playstationu a od te doby mu fandim a upě formilkama žiju,newim co bych bez nich dělala a newim,co budu bez něho dělat,když tam nebude,miluju ho...se na to přestanu asik aji kukat,bo když vidim formule,tag ucwrkawam a citim,jak mi bije tem a to každý záwod *14* *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit