Přejít na výpis diskuzí

Michal Šeps

OSOBNOST 28.3.2011 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • besta

    King of Czech Raggae

    Nevadí,že vypadl..Mno dobře vadí,ale nedá se nic dělat.Já mu moc moc fandil...Ale určitě bude vydávat cédečka a koncertovat..Nebojte se..Michal Šeps ještě neskončil! -King of Czech Raggae-
    • kajuska4

      Re: King of Czech Raggae

      Moje slova..jsem si také řekla že to je jenom superstar,Michal bude mít cd určitě a hned si ho pak koupím ♥
  • wauworld

    neměl vypadnout...

    ..ted vyhraje ten slovenskej tlusťoch !!!!!!
    • kajuska4

      Re: neměl vypadnout...

      Jo přesně,vždycky to vyhrajou slováci,štve mně to :( Michalku náš my tě milujeme i tak :*
  • besta

    ÁÁÁ

    ÁÁÁÁ VIDĚL JSEM HO NA ŽIVO!NEMOHU TOMU UVĚŘIT!NA AUTOGRAMIÁDĚ!
    • Re: ÁÁÁ

      Já jsem ho také viděla a povídala si s ním :) v Brně u Olympie na autogramiádě ;)je úplně v pohodě borec, s kterým se člověk zasměje :)*
      • kajuska4

        Re: Re: ÁÁÁ

        Moje slova :-*
    • mika.bramburka

      Re: ÁÁÁ

      Já jsem si s ním povídala na SS po zkončení přenosu :) A je hrozně v pohodě a je s nim prdel :D
      • kajuska4

        Re: Re: ÁÁÁ

        :)
    • Re: ÁÁÁ

      Tky viděla..
    • kajuska4

      Re: ÁÁÁ

      OMG SE MÁŠ!
  • Zneuctění písničky

    když jsem slyšela jak zpíval písničku Mamma mia od ABBAy tak si myslím že to bylo úplný zneuctění skvělý písničky úplně to nesedlo do originálu byl úplně jinde
    ještě že o tom ABBA neví ta by asi dostala infarkt
    mám ráda ABBAu a myslím že tohleto se mu nepovedlo
  • kajuska4

    ..jooo

    Domluvila jsem se se všemi kamarádky,že mu pošleme v sobotu nejvíc hlasů všici aby to prostě vyhrál..musí:* on je borec ♥ mega velkej :) a ještě dneska v Brně je koncert kdo jde..odepište sem :) dík.
    • Re: ..jooo

      Jo máš pravdu opn je moc velkej borec a fandím mu
      • kajuska4

        Re: Re: ..jooo

        to já taky!♥♥
    • Re: ..jooo

      ahoj já mu posílám furt hlasy a já tam jdu na ten koncert :) ty ne? Já jo protože bydlím v Brně jsem jeho fanoušek patřím do nich také :)
      • kajuska4

        Re: Re: ..jooo

        Nejdu..mamce se nechce a nwm jak jet a ani kamarádky nejedou..já jsem taky fanoušek se máš že jedeš ♥
        • Re: Re: Re: ..jooo

          Nj..já se s ním vyfotím a kdyžtak to sem dám kolem 3 jedeme já se tak těším :)
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ..jooo

            jo dobře :)
  • .....

    ŠEPS JE VYHULENEC JAK TEN KOKOT ISSA!
    • Re: .....

      Bohačíková, nemáš co na práci, tak tady pliveš perly?
    • kajuska4

      Re: .....

      a ty si co?..Nemám ráda lidi kteří jsou takový,neznáš ho realně tak zmlkni!
      • Re: Re: .....

        a ty ho jako zunaš realně jo?
        šeps je prostě deb.il měla by to vyhrát gabča jelikož seps neumi zpivat sice umi rege ale superstar neni o rege ale o tom ze ten clovek umi zaspivat vsechno
      • Re: Re: .....

        chudák..to je jak kdyby to řekl o tobě.. *10*
        • Re: Re: Re: .....

          hmmmmm......je to vyhulenec jak ten kokot Issa! lepší zpěvák je PÉŤA BENDE!
          • Re:

            Zakomplexovaná Lucie Bohačiková řádí na stránkách osobností. Má pocuchané nervy, protože by chtěla Petra Bendeho, a on jí má na háku. Lucie, běž se léčit. Už dnes je pozdě, a za ty tvoje sprosté urážky si tě opravdu jednou někdo počká na ulici...
            ale Petr Bende to nebude!
  • skih

    blabla

    je to exibicionista a skvělej showman...
  • Piča

    Je to velká Piča
    • kajuska4

      Re: Piča

      to ide naopak ty SI!
  • pravda pravdoucí :o)

    nebudu sem psát, jak ho miluju, když to není pravda. nejsem jako Harichovo fanynky, ne? *15* tedy - ne, že by nebyl skvělej. když začne s tou svou show, pozvedne mi tím náladu a tak. jen vím, že má Alžbětku, je s ní šťastnej a slovem miluju by se nemělo plýtvat ne? *4*
    Přesto můžu říct, že ho mám ráda - jako zpěváka, baviče, dalo by se říct i Superstar, i když vím, že by jel už raději domů.
    a dostává mě, jak se naváží do Rytmuse, když mu řekne něco opravdu hnusnýho. kdyby šlo, abychom si vybrali porotce, Rytmus by to rozhodně nebyl. podle mě je pěkně namyšlenej, nechápavej a natrvdlej frajírek, kterýmu někdo musí konečně srazit hřebínek. Kdo ví? třeba to bude právě Šeps *3*
    • demi.12
      jojo :) hezky řečeno :)
  • s pozdravem

    jsi mocik slusny a hezky kluk ktery se mi mocik libi....miluju te miso.... <3
    *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit