Přejít na výpis diskuzí

Michal Šeps

OSOBNOST 28.3.2011 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sympaťák

    Michal je určitě zajímavý kluk a "exot" v tom nejlepším slova smyslu. Řekla bych, že porota ho nechala projít s tím, že bude chvilku obveselovat obecenstvo a brzo vypadne, a i v tom smyslu mi to Habera nedávno potvrdil. Což mi připadá docela sprosté. Michala bych určitě ráda viděla zpívat, ale něco, co mu sedí a zpívá to rád, ne aby se tam trápil a lidi mu posílali hlas proto, že jsou zvědaví, jak zazpívá ABBU. Je dost nefér, že si soutěžící nemohou vybrat, co budou zpívat a ani se mi nelíbí přístup poroty - když třeba zpívá Gábina (nemám proti ní nic, je dobrá), tak je podle poroty úžasná a jen jí nesedí písnička. Když nesedí Michalovi, tak je podle nich prostě mizerný zpěvák. V každém případě Michal patří mezi tři lidi, kvůli kterým jsem si na telku se Superstar udělala hned od začátku čas. *15* *15*
    • Re: Sympaťák

      Hahaha harich vypadl!!! =)) to je dobře a Míša pstoupil =D
  • Michal Šeps for Superstar

    Michal Šeps je podle nezveřejněných výsledků hlasování TV Nova absolutní favorit celé soutěže ! Proto ho porota likviduje *16* . Nakonec je za to placená ...
    • Re: Michal Šeps for Superstar

      Hlavně mě ale se** Rytmus furt na chudáčka íšu má kydy!ale míša vždycky setře
    • Re: Michal Šeps for Superstar

      Když se podíváš na to, co je vloženo na weby k jednotlivým finalistům, a jak je to stahované, tak Michal jednoznačně vede. Minule mi vycházelo na vypadnutí Bětka a Martin Kurc, bylo to neuvěřitelné, vypadli. Dnes mi vyšel, že vypadne Ševčík a je pryč. Pokud bych měla soudit, tak příště to neustojí Lukáš. Ale diváci jsou náladoví, a kdoví jak dopadne ABBA a QUEEN. *15*
  • Je svůj

    Poprvé v životě jsem poslal hlas do Superstar a 2x. Poprvé mě někdo tak zaujal. Neumí zpívat jako ostatní skvělí zpěváci - napodobovači ale je to úžasný nezkažený originál. Obchodník s deštěm se mu moc povedl. Fandím mu. Je mi 41 let a jsem rád že se někdo takový v soutěži objevil. *5*
    • Re: Je svůj

      Přesně tak, vždy se na jeho vystoupení moc těším, zpívá ze sebe od srdce a to se mě na něm líbí.To jasně dokazuje, co dnes lidé potřebujou.Jednoduchost, pohodu a trochu pobavení. Být svůj a nenechat se stále někým řídit.A to , že si zahulí, no bóže.A kdo z mladých si nezakouřil marihuanu? Kolik je v naší zemi alkoholiků a pivařů a ti jsou rozhodně o stupínek horší, než ti , co si zakouří.Přeju mu, aby si mohl splnit svůj sen.
    • Re: Je svůj

      Mně je o dvacet let víc jak vám a taky mu fandím. Vždycky se těším právě na jeho vystoupení a vlastně je i jedno, co bude zpívat. Někoho může rozčilovat, ale mě baví a to je snad účelem těch, co chtějí stát na podiu před svým publikem. Na kvalitu není žádný metr, ale obliba u lidí. O tom je celá populární hudba. *14*
    • Re: Je svůj

      Moje slova,já ho tak miluji! *14*
  • Danka

    Michal Šeps je úžesný smpaťák a charizmatický kluk, který možná není nejlepší zpěvák, ale ve svých letech rozdává pozitivní energii. Vadí mi urážky jeho na osobu. Inteligentní člověk toto nedělá a ti co to píší, to mu může být fuk, protože ti mu nesahají ani po kotníky!!!!! Přeji mu štěstí.
    • Re: Danka

      100 %-ne suhlasim. Michal Seps ma sarm a charizmu. A nie je nudny. Reze mi.
      No a co, ked spevacky nie je najlepsi zo vsetkych superstaristov, len spev nastaci. Misko je rozhodne najvyraznejsi v tom dobrom slova zmysle a ja mu drzim palce.
  • jojojik

    jj

    je nej nej nej *1* *4* *14* *3* *14*
  • je nej

    Michal Šeps je nejlepší, každá jeho písníčka vydává strašně velkou energii mam ho nejradši. *5*
  • Adéla

    Zpívá krásně ty jo, je to borec jelikož umí zpívat i normálně a i tím chraplákem a dokáže do toho dát spoustu emocí.
  • Smažka

    Sory, ale ten člověk na mne působí jako kdyby byl imrvére na trávě. V 16-ti letech. *5* To vzor, panečku. Snad už vyletí. Ale spíše bych řek, že mu travka dojde až v TOP 4..
    • Re: Smažka

      To co říkáte není pravda akorád mu závidíte a to je vše.A to jak si myslíte že vypadá jako by byl zhulenej *5* tak to je tím že má vážné zdravotní potíže,velmi často se mu sráží krev.Je nejlepší a já mu budu posílat hlasy a doufám že i ostatní *3* .
  • prosím..

    prosím přidejte tapety ... :)
  • kontakty?

    nemáte na něj nějaké kontakty?, *4* *7* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit