Přejít na výpis diskuzí

Michael Vartan

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Libí se mi jeho postava v Alias. Je to takový roztomilý zamilovaný štěňátko. Je vážně sladkej!
    • Re: Miki

      Jo šťenátko.To sedí.ty znáš Alias??Já taky
  • Michael Vartan

    *14* Je uzasne roztomily! *14* Asi pred 3 lety jsem ho videla ve filmu "It had to be you", ale nikde ve videopujcovnach jsem na nej nevidela odkaz. Netusi nekdo, jestli to davali i tady u nas?*9* Ten film jsem videla v Anglii...*9*
  • Michael patří k mým oblíbencům (už pro ten jeho roztomilý úsměv *14* ). A v Alias a Příšerný tchýni byl vážně skvělej *14*. Nevíte někdo plosím, plosím v jakých filmech či seriálech ještě hrál??? Já vím jen o Nepolíbená, Alias a Příšerná tchýně. Dík *1*
    • chimca

      Re:

      jj michel hral ešte vo filme "Osud to chcel" ale je to starší film.
    • Re: Michael Vartan

      Ano poznam este jeden film v ktorom hral a volal sa "Osud to chcel" ...Ale ten film je trošku straší..Ale aj tak tam Michael vyzerá fantasticky *14* *14* *14* *14*
  • MV

    NEJAKE JEHO DOBRE FOTKY SU NA NEMECKEJ STRANKE WWW.MICHAEL VARTAN.DE INAK ON JE NAOZAJ SUPER HEREC ALE ZATIAL SOM S NIM VIDELA ASI LEN 5 FILMOV ...
  • je úžasnej, dobře hraje (romantický komedie mu fakt seknou) a navíc i dobře vypadá. neznátě náhodou nějakou stránku, kde by sem mohla najít nějakou jeho pořádnou picture gallery?
  • Michael Vartan

    Jediná nejsi. On je opravdu užasny. Mimochodem hral i v Přišerne tchyni
  • Asi som jedina alebo co ale ja ho asi milujem...:))
    • ♥IN LOVE MICHAEL VARTAN♥

      ♥IN LOVE MICHAEL VARTAN♥♥IN LOVE MICHAEL VARTAN♥♥IN LOVE MICHAEL VARTAN♥♥IN LOVE MICHAEL VARTAN♥♥IN LOVE MICHAEL VARTAN♥♥IN LOVE MICHAEL VARTAN♥♥IN LOVE MICHAEL VARTAN♥♥IN LOVE MICHAEL VARTAN♥♥IN LOVE MICHAEL VRTAN♥♥IN LOVE MICHAEL VARTAN♥♥IN LOVE MICHAEL VARTAN♥Milujeeem ťaaa!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit