Přejít na výpis diskuzí

Michaela Badinková

OSOBNOST 13.1.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gratulace

    Míšo gratuluji k narození dcery,oběma přeji hodně zdraví,štěstí a oběma rodičům radost z narození dcerky *14* *4* *4*
  • Všechno nejlepsi k narozeninám
  • super

    Ahoj Míšo jsi skvělá herečka v Ulici ráda se na tebe dívám, žádný díl mi neunikne, těším se na další díly.Také jsi se mi líbila jako zrzka v BÁSNÍKÁCH?Jsi skvělá a sympatická zůstaň tak na pořád?Hodně štěstí v osobním životě a v herectví? *4* *4* *14* *3*
  • Je to bezva, hezká a zkušená herečka *4* *4* *4* *4* *4*
  • Vše nej k narozkám.

    Vše nej k narozkám přeje Kamil. Jsem souznitel v dnu narození Magdalény Bianky Ištokové a byl jsem na vašem představení v Praze. Tak si to užijte. *14* *14* *14*
  • tyjo já ji fakt miluji je boží a boží a prostě nejbožejší na celém světě a fakt je nejlepší a i tak hezká to je prostě úžasné stvoření
  • Přání k narozeninám

    Ahoj Míšo, přeji všechno néj.. k narozkám, hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody. Zůstaň pořád tak sympatická jak jsi do teď. *4* *4*
    Také mám dnes se sestrou narozky. *8* *3*
  • otázka

    přeju všem hezký den můžu se zeptat jestli někdo tady neví jestli to doopravdy Michaela Badinková čte ?? *3*
  • martina81
    Míšo, přeji krásné narozeniny *4* ať Ti dělá Evelinka jen radost a je zdravá *3* .
  • Chicago

    Míšo, dnes jsem byla v Komorním divadle v Plzni na muzikálu Chicago, prostě skvělý výkon!!! Moc se mi to líbilo celé a Váš výkon prostě nemá chybu. V seriálu Ulice se toho moc předvést nedá, to je o kecání, ale tady...!!! Moc Vám držím palce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit