Přejít na výpis diskuzí

Michaela Exlová

OSOBNOST 12.8.2009 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blog

    Mrkněte se na www.cisarovnaalzbeta.blog.cz
  • Ahojky Miško jaký máš nejoblíbenejší zvířátko :DDD :* :)
    • ona sama je namyšlený a postižený zvířátko *9*
  • Míšo ty v tý skupině 5angels chybíš. PROSÍM VRAT SE .NEVÍM JAKÝ MÁŠ DŮVOD ALE PROSÍM VRAT SE. *4* ta skupina bez tebe není to pravé. ty jsi byla moje nejoblíbenější. tak se prosím vrat. krásně zpíváš tancuješ a všechno. a nechci to jenom já. tak pls vrat se . *9*
  • hele když se vám takova skupina nelíbí tak sem nepište takovy komentáře ,ale jak sou maly tak jim to jde vy byste nic takoveho nedokazali zpívat tancovat a vymýšlet krásný písničky a míša není žádná blbka nahodou to je hezká holka a hezky zpíva tak držte h..u vy k.....i jste blbý skupina 5angels jsou prostě nejlepší skupina co znám
    • každej si sem může psát komentář jak jen chce..jáa upřímně 5a nenávidím sou namyšlený,trapný,a sláva jim až moooooooooc stoupla do hlavy..nesnáším ty ku*vy
      • Hele ty frajerko tohle to si říkej třeba o karlovi gottovy ale 5angels jsou nej.Když je nemáš ráda tak se m nic nepiš jasný!!!!!!Já je poslouchám každý den pouštím si jejich písničky mám je jak tapetu na notasu na tabletu a na mobilu.Nejsou to kurvy,ale šikovný holky tak běž a zpívej jak oni a tancuj a vymýšlej tak krásný písničky jako oni.
  • vyděli jste její nové tetování je husté
    • Ziall
      ježkovy 16 let a má tetování*16* *12* *11* *11* *11* *11*
      svět jde do háje.... *9*
      slepice hloupá *10*
      • tobě to muze bejt uplne u p***** co ona dela
  • ahoj mýšo jak se maš *14* fandim vám už od 5let a ty stam byla najlepšy
  • Ahoj ty krávo ha jsem alespoň hvězda a ty jsi nula *10* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • tak hele,podle mě je /byla Míša skvělá.Tak jse do ni nenavážej a neurážej ji *9*
    • To nepsala verča :(
      • Přesně. to nepsala Verča. Taková není, ale ty podvaděčky, co se za holky vydývaj jo.
  • Nemáte prosím někdo na *14* Míšu *14* kontakt? *4* Kdyžtak napište na Lukashek38@seznam.cz Díky
    • Ou brzdi romeo míša bude má *16* *16* *16* *16* ok
  • Přeju hodně štěstí..

    Sice nejsem fanynka jejich hudby ,protože se do nedá poslouchat (alespon podle mně) ale nenadávám jím;) Ale Míši přeji hodně štěstí a zdraví!:)
  • a odemě ta cesta k míši trvá jen 2hodiny 16minut :D bo já bydlím na moravě stejně jako miška akurát nevím jaká ulice *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • tak se z toho nepose*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit