Přejít na výpis diskuzí

Michaela Maláčová

OSOBNOST 10.10.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tohle škoda slov... Chudinka
  • *1*
  • Bodejď by malačová neprodala miss když ji starý zastavil přísun peněz okd je v prdeli tak se prodá i miss
  • myslim,ze vypada starsia jak je...a to este urcite nie je aktualna fotka *8*
  • My nájemníci RPG a horníci z OKD ne!!!
  • ano, ani mně se nelíbí a nikdy nelíbila. Vypadá staře a má nehezké tvrdé rysy,které nezmění ani za prachy...
  • ani nevím, kdo jste...
  • Nesympatická, tvrdá obchodnice. A velmi úspěšná. Ovšem nemít manželovy prachy a asi i vliv, nevím, nevím...
    PS: Áron a Aram jsou jména pro psa.
  • Tahle ženská mi byla vždycky nesympatická,už tenkrát když vyhrála Miss rozhodně nebyla hezká,ale to je otázka vkusu. A když se vdala za Bakalu,tak mě přišlo,že jí dost stouplo sebevědomí a stala se dost nafrněnou. Prachy asi dělají s člověkem divy.
  • nebyli...a nikdo ji nezávidí.
  • Letošní Miss Slovensko, to byla úžasná show!
    Svěží, skvělý program, decentní moderátoři a vše se točilo kolem Missek, krásné garderóby, na scéně pořád účinkující, kteří Missky na podiu galantně provázeli, no nádhera!

    Paní Maláčová je mi líto, že naše Miss byla nuda, moderátoři Slávik a Partyšová nesourodý pár, Partyšová koktala a měla urážlivé poznámky, ani stárnoucí světové hvězdy v porotě úroveň nezachrání!
  • Jáj taka závist.... kdyby ste si našli takového boháče byli byste stejní :D
  • Vážená paní Maláčová, nebudu posuzovat zda Váš předchůdce Zapletal byl lepší nebo ne, ale včerejší MISS byl propadák. Paní Šmuclerové jste měla vysvětlit jak se nasazuje šerpa, je zřejmé, že tak inteligentní osoba jako je paní Šmuclerová to ještě nepochopila a pak ten moderátor. Proč jste proboha nevzala třeba francouze nebo někoho z Jamajky? Možná by byli ukázněnější a drželi se scénáře. Ne Vážně jsme přesvědčen, že máme dost čechů a kvalitních co by odmoderovali soutěž lép jak ten slovák.
  • Milá Míšo,máme Vás rádi a sledujeme soutěže.Jen bychom chtělivědět,
    jestli vydáte nějakou knihu o Miss.Všechny takové knihy sbíráme,je to náš koníček. *14*
  • Pan Zapletal byl jako šéf Miss daleko lepší, na nic si nehrál, kdežto u paní Maláčové mám pocit, že je nafoukaná a arogantní. Škoda, že to takhle dopadlo. Navíc ona je další příklad toho, že za manželovy peníze si může koupit vše, kdyby nebyla vdaná za miliardáře, tak by nic z toho neměla.
  • paní Malačová má štěstí v manželovích penězích o tom jsme se přesvěčili,když jsou prachy člověk si koupí vše.A pro prachy cokoli že paní M.
  • Paní Maláčová

    Včera jsem poslouchala v rádiu p. Maláčovou a musím říci, kromě toho, že vypadá dobře tak je velice chytrá,
    Marie
  • Miss

    Dobry den pan Malacova, preji Vam mnoho uspechu v praci a v zivote. Ja Vam fandim, ve vsem.
  • přání

    Milá Míšo
    Všechno nejlepší k narozeninám
    hlavně hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • stydí se za svůj věk ?

    paní Maláčová do světa hlásá , že je ročník 1973 , ale není to pravda já jsem ročník 1972 a ji si pamatuji ze školy.... chodila o 2ročníky výše. Pročpak se Míša stydí přiznat kolik jí je ? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit