Přejít na výpis diskuzí

Michaela Maláčová

OSOBNOST 10.10.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diskuse

    Paní Malačová,jsem jedna z žen,můj muž pracuje na jedné z šachet na Ostravsku. Máme 2 děti.Také bych ráda provětrávala peníze jako vy,určitě moje rodina by si toto zasloužila. Víte Vy vůbec, kolik Váš manžel vyplácí udřeným mužům -horníkům měsíční mzdy? Můžeme max.peníze provětrat cestou do Chorvatska a zpět a to už musíme šetřit co to dá. Vzpamatujte se a pamatujte, že - Kdo hledí vysoko, padá hluboko. To je staré české přísloví, jestli jste o něm někdy slyšela a přeji Vám a vašemu muži, provětrávejte dál.
  • Vážená paní Maláčová, nebudu posuzovat zda Váš předchůdce Zapletal byl lepší nebo ne, ale včerejší MISS byl propadák. Paní Šmuclerové jste měla vysvětlit jak se nasazuje šerpa, je zřejmé, že tak inteligentní osoba jako je paní Šmuclerová to ještě nepochopila a pak ten moderátor. Proč jste proboha nevzala třeba francouze nebo někoho z Jamajky? Možná by byli ukázněnější a drželi se scénáře. Ne Vážně jsme přesvědčen, že máme dost čechů a kvalitních co by odmoderovali soutěž lép jak ten slovák.
  • Letošní Miss Slovensko, to byla úžasná show!
    Svěží, skvělý program, decentní moderátoři a vše se točilo kolem Missek, krásné garderóby, na scéně pořád účinkující, kteří Missky na podiu galantně provázeli, no nádhera!

    Paní Maláčová je mi líto, že naše Miss byla nuda, moderátoři Slávik a Partyšová nesourodý pár, Partyšová koktala a měla urážlivé poznámky, ani stárnoucí světové hvězdy v porotě úroveň nezachrání!
  • Nesympatická, tvrdá obchodnice. A velmi úspěšná. Ovšem nemít manželovy prachy a asi i vliv, nevím, nevím...
    PS: Áron a Aram jsou jména pro psa.
  • Tahle ženská mi byla vždycky nesympatická,už tenkrát když vyhrála Miss rozhodně nebyla hezká,ale to je otázka vkusu. A když se vdala za Bakalu,tak mě přišlo,že jí dost stouplo sebevědomí a stala se dost nafrněnou. Prachy asi dělají s člověkem divy.
  • Havel dal přednost Volbě Miss 2010

    Vážená podnikatelko Maláčová,
    buďte ubezpečena, že pan Václav Havel je muž a mimo jiné považuje volbu Miss za společenskou záležitost.
    Není ale pravdou, že dal přednost Vaší akci před večeří s princem, protože je akce lepší, ale protože nechtěl dělat křoví Vaškovi Klausovi. Jistě všichni znají jejich vztah a moralitu jejich charakterů, které jsou neporovnatelné.
    Navíc princ Charles se jistě chtěl s panem Havlem setkat mezi čtyřma očima a samotnou večeři bere jako oficiální protokol a jistě nevyhledává Klause, který má ve světě tak špatnou reputaci.
  • ano, ani mně se nelíbí a nikdy nelíbila. Vypadá staře a má nehezké tvrdé rysy,které nezmění ani za prachy...
  • paní Malačová má štěstí v manželovích penězích o tom jsme se přesvěčili,když jsou prachy člověk si koupí vše.A pro prachy cokoli že paní M.
  • ani nevím, kdo jste...
  • Na tohle škoda slov... Chudinka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit