Přejít na výpis diskuzí

Michaela Marksová

OSOBNOST 12.6.2014 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejen, že jsi škaredá, ale také totálně blbá. Proč horníci? Proč ne další fyzicky náročné povolání? Jebko debilní.
  • Dobry den paní mynistrině obracím se na vas s otázko ohledně neplacení vyživného.Sem samoživytelka život nemam lehký s dětma musím hodně bojovat aby sme v dnešním světě přežily.Jde oto že sem skoro 12let rozvedena otec dětí ma stanoveno vyživne 3200kč.na oba syny.Bohužel zejem nema nikdy jim nic nedal nezavolal jim jak se mají nebo jestli něco nepotřebuji.Dluží stale na výživnem jen za poslední dva roky to je přes 40 000kč.Když podam trestní oznamení jde to ksoudu tam ho odsoudí na 8měsícu otec dětí se odvola neplatí dal a do vykonu trestu nenastoupí.Co stím mam pocit že na vině sou i Soudy že to vše dovolí.Sem s dětmi na eksistenčnim životním minimum bydlíme v 1+1 .Ja sem bez prace na severní moravě je to s prací špatné a matkam samoživytelkám jako já by moc pomohlo kdyby stat platil aspon čast vyživného za otce spizdravem .Martina
    • Vám by moc pomohlo při hledání zaměstnání se zejména naučit pravopis!
  • Co stím budete dělat,romové berou každý týden plat s Anglie a zde pobíraji veškeré nároky utekli před dluhy..dnes si žiji jak baroní.Doslova se tím chlubí s pozdravem..je to neuvěřitelné
    • To je svatá pravda,romové si žijí nad poměry a to vlastně z našich daní.Nikdy dělat nebudou,proč taky ,když jim jde stát na ruku.Nejsou to jen nechutné soc. dávky,ale i různé příspěvky/bydlení, na děti, na potraviny,na spotřebiče atd.../,proto se také tak množí.A přitom si přivydělávají např.odchodem do ciziny a když se vrátí čeká je tu nadité "socialní spoření/,je to normální?Okleštit soc. dávky a bude dost peněz na důchody i na pomoc opravdu potřebným.Nemakáš půl roku,přijdeš o všechny dávky!Takhle se nám jenom smějí a mají proč.
  • Dobrý den Paní Marksová!
    Prosím Vás moc o pomoc!!!Dostal jsem se do Vážné situace,přišel jsem o práci,jsem ve finanční krizi a na ůřadu práce ,jsou neschopní lidé co nedokážou pomoci!!! Prosím Vás tímto o fundovanou radu co mám dělat,
    abych to vyřešil!Jestli jste schopna mne pomoci s prací a tím by mne to asi vše vyřešilo a postavilo mne na nohy!
    Děkuji tímto za pochopení a odpovědˇ.
    S pozdravem Bedřich Slouka,Tel:602960115.
    • Pane Bedrich proc prosite Marksovou,ta si Vas ani neprecte mohla by prijit o dobre placene koryto.Vim o cem mluvim 2krat jsem ji psal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit