Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Niektoré pesničky má dobré, že sa dajú počúvať 

  • Luky1987

    Od Michala Davida sa mi páčia akorát pesničky Pár Přátel, Každý mi tě lásko závidí, NonStop a Největší z nálezů a strát 

  • Luky1987

    Pesnička Poupata aj Michal David už🤮

    • MartinDyntar

      Souhlasím s tebou Luky1987, Michal David za co dostal už vubec nějaké (tolik nečestné) státní vyznamenání vubec nevím, Zeman to neměl v hlavě zřejmě v pořádku, no toto se skutečně už muže stát asi právě jenom v Česku, nikde jinde asi ne, asi příště mužou také nečestně státně vyznamenat další populární holohlavou žumpu, jakým je u nás Daniel Landa za to nakolik se Kryl dnes v hrobě obrací by Landa mohl dostat klidně na 1000 státních vyznamenání.

      • Luky1987

        Niektoré pesničky má dobré Majkl David. Ale Poupata tú neznášam od neho najviac 

  • Luky1987

    Michal David má niektoré pesničky dobré. Len už zostarol 

  • Luky1987

    Michala Davida nemám rád je to obyčajná loutka, ty jeho písničky🤮

    • MartinDyntar

      také s tebou souhlasím Luky1987, měj se krásně, at se ti daří v novém roce. Máš tu také silné kritické myšlení, nic nepřijímáš tolik bezvýradně a nekriticky a to je si myslím skutečně duležité. Rád tu čtu tvé komentáře. Děkuju moc Luky1987!..

      • Luky1987

        Ďakujem nápodobne. Ja inak TV nesledujem už vyše desať rokov. Pozriem si keď tak všetko na internete, čo potrebujem. TV je už podľa mňa zbytočná vec 

  • Luky1987

    Majkl David🤮

  • Michal David je druhořadý český zpěvák,není to žádný Frank Sinatra!!!!

    • Luky1987

      Súhlasím 

  • myslím si že michal david byl víc populární za komunistů,teď už tak populární asi není,(můj pohled na věc).

    • Luky1987

      Presne tak

  • zpěvák

  • taková pěvecká rychlokvaška.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit