Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Majkl David akorát tak🤮a nie najlepší spevák!

  • Michal David je můj idol jeto nejlepší zpěvák jeho písničky poslouchám pořád a byla jsem i na jeho koncertě bylo to super vyděla jsem ho naživo prostě splněny sen.😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁🧡💛❤️💜💚💙🖤

  • Luky1987

    Majkl David🤮

  • Luky1987

    Majkl David pre mna nie je umelec a to isté František Janeček🤮

  • Janeček mu ušlapal cestu k milionům,myslím si že na Karla Gotta nemá ani náhodou.

  • Luky1987

    Nechápem, ako môže ísť niekto na Michala Davida, sa ho nedá počúvať ani naživo🤮. Na jeho koncert by som ja nikdy nešiel!

  • Už se moc těšíme na koncert do O2 arény. Určitě to bude paráda! Ještě, že jsme stihli koupit vstupenky, protože teď už je vyprodáno!

  • Luky1987

    Michal David🤮

    • MartinDyntar

      Jsem Luky rad a vdecny za kazdou tvou odpoved...vis me prijde ze na osobnostech.cz a ani na hudebnich skupinach uz nikdo hold vubec a to s nikym nediskutuje. To nastve...druhy uz evidentne nemaji cas ani uprimny zajem venovat svou pozornost druhym lidem a snazit se diskutovat vice a vice k domluve mezi sebou.


  • MartinDyntar

    Take michal david by mel sledovat kouzelnou skolku na D...

  • MartinDyntar

    Jdu pryc..tady jsem se ocitnul totiz omylem a uz tu nemam a ani uz nechci co pohledavat...a cist pak... to uz radeji fakt ne...uz ne


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit