Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MICHALE,
    VŠE NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!!
    Jiří
    *3* *3* *15* *15* *15* *3* *4*
  • SUPERMICHAL,SUPERPÍSNĚ

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍ SE MI TVOJE PÍSNĚ.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
    • Re: SUPERMICHAL,SUPERPÍSNĚ

      Miluji Tě?Z.K.Líbí se mi tvoje písničky a Ty?Mám Tě ráda už dlouho,jenže jsem ti to nedokázala říc,až ted.Z.K.
      • Re: Re: SUPERMICHAL,SUPERPÍSNĚ

        Pane Michale jestli Vám Tak možu říkat,ráda bych chtěla zaslat na adresu Váš kalendář a vánoční CD.Předem Děkuji:?Z:K: Zdenka Kuchynková,Jezerská 537/23 Lipník nad Bečvou 751 31:
        • Re: Re: Re: SUPERMICHAL,SUPERPÍSNĚ

          IDižhokej má srdce,pro Tebe.Ozvi se prosím,záleží mi na Tom,Ahoj Z:K:
          • Re: Re: Re: Re: SUPERMICHAL,SUPERPÍSNĚ

            Ahoj Michale,omlouvám se ti, někdy se chovám hrozne,promin mi to.Mám Tě furt moc ráda,moc,moc,moc.Odpust mi Díky.Z: K:
  • Vše nej k narozkám.

    Míšo vše nej k narozeninám. Přeje souznitel v dnu narození Haničky Zagorové Kamil. Užije si to v pohodě. *4* *4* *4*
  • michal david

    ahoj míšo!!MAM TE MOOOOC RADA A DRŽ SE MOOC TI DRŽÍM PALCE.SI NEJLEPŠÍ NA SVŠTĚ VÁŽNÉ!!! *4*
  • Dodatek

    Ahoj,tak to jsem zase já...Jen jsem chtěla říct, že tu registraci už jsem našla a zkoušela jsem se zaregistrovat, a možná, že to i vyšlo, akorát jsem si nevšimla žádné změny před a po registraci. Tak buď jsem udělala něco špatně já a nebo vážně nevím *7* Myslela jsem že mi to třeba napíše něco v tom smyslu, že jsem se právě zaregistrovala nebo tak, ale ono nic a tak pořád nevím jak sem mám přidat fotky, protože ve fotogalerii mi to píše, že fotky mohou přidat jen zaregistrovaní uživatelé *9* No buď na to ještě přijdu a nebo mi doufám někdo poradí - to bych byla vážně moc ráda *3* Čau Lucka PS: Michal David je nejlepší *3* *4*
  • dotaz

    Ráda bych sehnala kontakt na Michala, jestli ho někdo znáte, tak mi prosím napište. *3* *4*
  • Přání k narozeninám

    Michale, hodně štěstí, zdraví, životního elánu, hodně lásky, aby se Ti na světě dobře vedlo, aby ses na světě měl dobře a abys měl vždy dobré srdce.
    Přál bych si zazpívat s Tebou Tvoji písničku - Disco příběh.
    Zdraví a přeje Aleš F.
  • dobrý večer chtěla jsem jenom napsat, že Míšu mám ráda od svých nácti let a je mi 34let je to můj oblíbenec a myslím skromný člověk setkala jsem se s ním a pro mě je to zážitek... *3*
  • otazka

    Cus Lidi.Potrebovla bych vedet jak se jmeuje pisen kterou Michal zpiva v Diskopribeho 1,jak tam Hrusu strihaji dohola a nebo na kterym albu se nachazi pac na soundtracku k diskopribehu neni.mocky dekuju.
    • Re: otazka

      Ahojky, tak ta písnička se jmenuje Vidím tě všude a je na albu Discopříběh, které vyšlo v roce 1987. *3* Měj se fajn. *4*
  • Moje nervy

    Mily Michal ste neskutocne mily priatelsky clovek co si dokaze ziskat srdcia vsetkych i starej mamy ako som ja. Mala som tu cest zucastnit sa vasho vystupenia v Senci na Slnecnych jazerach. Bol to pre mna ale i ostatnych ludi ktori tam mali moznost byt nezabudnutelny zazitok. Vase vystupenie skratka nemalo chyby.Ste jedinecny a pamatam si aj vase vystupenie vo veku mladika na Bratislavskej lyre. Dakujeme vam ze takymto krasnym sposobom prinasate medzi vystresovanych ludi pohodu a radost z vasho nevtieraveho umenia. Drzim vam palce a prajem vela vela zdaru...Dakujem Vlasta *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit