Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tynushka.sillngrova

    ahoj

    Michale jsi fakt nej tvé pisne mám moc ráda hlavne pijeme colu a Non stop mej se hezky papa
  • když ho nemáte rádi tak co sem lezete.
    • přesně *4*
  • Michalovi

    Skládáte opravdu pěkné písničky!Příjemně se poslouchají a při hře na klavír se na nich dá dost dobře zdokonalit! Díky za ně a jen tak dál!Pár přátel a Nálezy a ztráty nemají chybu!Moc Vás zdravím!
  • Michal David

    Michal David je skvělej zpěvák *5* *9*
    • Re: Michal David

      Ano, souhlasím. Nedávno byl na diskotéce v Berouně a byl úplně úžasný. Líbil se všem, mladým a nám starším. Byla jsem spolu s dcerou, té je 18 a byly jsem nadšené obě. Chtěla bych poděkovat přímo Michalu Davidovi, ale nevím, kam napsat. Prosím o radu. Díky Bára
  • dotaz

    Ahoj všechni kdo prosím napíše kde michal david vystuje letos a kde můžu sehnat lístyk děkuji Petr
    • Re: dotaz

      Ahoj Petře, podívej se na stránky www.michal-david.wbs.cz tam se to dozvíš. Zatím jsou tam uvedeny jenom dva termíny Michalových vystoupení, ale časem by jich mělo přibýt. A v diskuzi tam najdeš napsáno i kde se dají koupit lístky. Měj se moc fajn a kdyžtak napiš jestli jsi našel, co jsi potřeboval. Ahoj. *4*
  • natush

    narozky

    vše nej, míšo...
  • Luky1987
    Michal David je v pohode človek i dobrý *5*
  • 123

    *3* *14*
    MÁŠ HEZKÉ PÍSNĚ
  • Luky1987
    Ahoj Pool, já jak kdy. Líbí se mi od Michala Davida třeba písničky To je naše věc, Konto Štěstí, Návrat a Každý mi tě lásko závidí
  • 112j

    Kámo vzpomínáš na mě?

    Kámo vzpomínáš na mě? Asi ne,už je to let,možná snad dvacetpět!v Každopádně si užij narozky! A oblékáš se skvěle,to jen bába Františka trapné kydy kleje! *1* *8* *3* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit