Přejít na výpis diskuzí

Michal Dlouhý

OSOBNOST 30.9.2007 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry herec
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :3
  • Zdravím Michale, nejsem si jistá, zda mám ještě stále aktuální mobil, tak píši vše nejlepší k narozeninám pro jistotu ještě touto cestou. Jsem si jistá, že narozeniny určitě krásně oslavíte se svojí rodinou i přáteli, a já se budu na Vás zase někdy těšit v divadle :o) mějte se fajn, a brzy přijde to překvapení, jak jsem Vám dnes psala v sms. mějte se fajn a hezky oslavujte, Gabi
  • Dobrý den, vzpomenete si na prázdniny na Blatnice u Mladé Vožice. Sedávali jsme spolu u táboráků s Vaším bratrem. Na ten čas vzpomínám i proto, že máte stejné datum narození , jen jsem o pár let starší. Tenkrát můj otec byl vedoucím tábora a byl jste tam i s rodiči.
    Zdravím Vás .
    Miloš Truksa
  • Tak to Vám moc závidím :-)
  • co to pises prosimte za kraviny je to nejlepsi daber,herec a urcite chlap se srdcem na pravym miste mne se v takovejch rolich libi nejvic.nez naky sladaky
  • a kde tam
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :))
  • Dobrý den Michale, mám na Vás velkou prosbu, mohl by jste mi prozradit, kde najdu hrob Vladimíra? Doufám že si správně myslím že na Olšanech,ale je to jako hledat jehlu v kupce sena. Chtěla bych mu dát kytičku, moc jsem si ho vážla. Děkuji
  • Na jeho oficiálních stránkách je na něj uvedený email, adresa i telefon. A chtěla jsem ještě říct, že se mi Michal taky moc líbí, ty jeho oči a vůbec celkově je to moc pěkný chlap a výborný herec. *4*
  • lenka.kolarova.58118
    Kdo mi poradi kde sehnat fotecku s podpisem Michala Dlouheho?Diky moc!
  • Velká osobnost,charakter,energie,dynamika,vtip-krásný chlap!Nemám co víc dodat!!! Přeji mu moc zdraví a štěstí v životě i jeho rodině a ať mu to jde v noci venku se učit texty,co nejdéle!!!! *14*
  • Ahoj Léno, jak já ti závidím... Michal Dlouhý je má platonická láska už pomalu 20let! A setkat se s ním, to je jen potěšilý sen. Ach jo.... Eva. *4*
  • Ahoj Michale,všechno nejlepší k tvému svátku,hodně štěstí,zdraví,lásky a spokojenosti.To ti přeje fanynka Jana
  • Re: Re: Michal

    Ještě zbožňuji jeho uši,nos a ještě něco,co mají jen chlapi. A to nejvíce. *3* *14*
  • Re: Re: Propagace zla i když v

    To teda !!!.. *13*
  • Re: Michal

    Ano, zbožňuju jeho hlas a oči !!!..:-) *4*
  • Re: Michal

    Presne! hlas ma proste neuveritelny...O:) :D
  • Michal

    Podle mě českej herec s nejkrásnějšim hlasem... jako dabér je bezkonkurenční!!
  • Re: Propagace zla i když v

    Doporučuji Ti v nejbližší době vyhledat psichyatra... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit