Přejít na výpis diskuzí

Michal Dlouhý

OSOBNOST 30.9.2007 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • míííša

    míša mě upoutal ve star dance když jsem se mu podívala do očí.má tak nádherný oči
  • zaba76

    Míša je bezvadnej herec

    Jsi milej kluk a máš talemt. Máš moc krásnou holčičku. Ať se ti daří Míšo jak v osobním životě tak v práci
  • žádný

    má fakt krásný oči
  • Forever

    Nádhernej chlap!!!!Škoda,že takového už neseženu *3* Na to,že je mi sedmnáct,bych s ním byla hned...!
  • Jeden z nejlepsich daberu v CR

    Mam Michala moc rada. Je to skvely herec, hezky chlap, ale hlavne ma uchvatny hlas! Jsem rada, ze tolik dabuje a moc hezky se posloucha.
  • Michal Dlouhý ve Scénickém rozhovoru ve Švandově divadle!

    Dobrý den,

    srdečně Vás zveme na Scénický rozhovor s hercem Michalem Dlouhým, který se uskuteční v pátek 13. 2. 2009 od 19:00.
    Scénický rozhovor je divadelní interview se známou osobností, které se odehrává na jevišti Švandova divadla (Štefánikova 57, Praha 5 - Smíchov).

    MICHAL DLOUHÝ
    Michal je nejen vynikající herec, který mimo jiné hostuje i ve Švandově divadle v Žebrácké opeře, ale je vyhledávaným dabérem. Svůj hlas zapůjčuje např. Bradu Pittovi, Keanu Reevesovi či Michaelu J. Foxovi. Nabízí se tedy otázka, zda Michal Dlouhý má se zmíněnými zahraničními kolegy něco společného. I na to se bude moderátor ptát.
    Ale řeč jistě bude i o Michalově účasti v taneční soutěži StarDance, v níž loni exceloval.
    Máte se nač těšit, bude to tanec!

    Pokud máte zájem o vstupenky, můžete si je rezervovat na e-mailové adrese kalisova@svandovodivadlo.cz, provést rezervaci nebo nákup na našich webových stránkách zde, zavolat na telefonní čísla 257 318 666 (11-19) nebo 257 324 219 (9-17) nebo se zastavit osobně na pokladně Švandova divadla.
    Cena vstupenky: 170,- Kč.
    VSTUPENEK MÁME STÁLE DOST!

    S přátelským pozdravem,

    Kateřina Kališová
    Švandovo divadlo na Smíchově
    Štefánikova 57
    150 00 Praha 5
    tel: 257 324 219
    fax: 234 651 291
    www.svandovodivadlo.cz
  • Ahojte všichni

    Ahojte všichni,Michala znám už 15 let osobně a je to opravdu fajn chlap.Mám i jeho mobilní číslo a když je u nás,tak mi dá vědět a zamluví mi křesla a V.I.P.,a pokecáme spolu a jdeme krát billiárd a je fakt dobrej.Není nafoukanej a je s ním sranda.Píšeme si spolu,a poslal mi i fotku,ale to už dávno,na začátku.Takže mu fanděte,zaslouží si to!Pa Léna P.S.:A nevymýšlím si,jak si to možná někteří budou myslet,patřím k herecké rodině!
    • Tak to Vám moc závidím :-)
    • Ahoj Léno, jak já ti závidím... Michal Dlouhý je má platonická láska už pomalu 20let! A setkat se s ním, to je jen potěšilý sen. Ach jo.... Eva. *4*
  • senorita

    vše nejlepší

    k narozeninám.... *15*
  • Michal

    Podle mě českej herec s nejkrásnějšim hlasem... jako dabér je bezkonkurenční!!
    • Re: Michal

      Ano, zbožňuju jeho hlas a oči !!!..:-) *4*
      • Re: Re: Michal

        Ještě zbožňuji jeho uši,nos a ještě něco,co mají jen chlapi. A to nejvíce. *3* *14*
    • Re: Michal

      Presne! hlas ma proste neuveritelny...O:) :D
  • Dobry herec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit