Přejít na výpis diskuzí

Michal Hašek

OSOBNOST 16.10.2010 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Hašku,mám jen otázkukdyž se opět bude asi satvět od číňanů v Pasohlávkách,probudili jste se již na kraji a uvažujete o dálnici Pohořelice -Mikulov? V Rakousku už bagry vesele pracují a tady nic??? dekuji za odpoveď.zanfa@post.cz *16*
  • Sobotka je vůči Babišovi tak slabej, že kdyby tam byl Hašek nebo Zaorálek, určitě by to takhle nevypadalo, je to hotová tragédie Pana předsedy Slávka Sobotky
  • Jo a Hašek je frajer že zachránil VC BRNO!
  • Kritika Haška? A co Sobotka a jeho přítel pokorný, který z OKD vybral snad pět miliard na úkor státu a pro Bakalu? Že Hašek lhal je mi jedno, ale nekradl. Uvědomte si, že kdyby Sobotka vrátil, co rozkradl, měli bysme se jak ve Swiss! Totéž Kalousek! Už se proberte.
  • Hejtmani Michal Hašek, Jiří Běhounek, Josef Novotný a Jiří Zimola,jsou nenažraný hovada/hlavně ten z Varů/.Příští volby si nevrznou!!
  • S komentáři souhlasím,
    nechápu jak můžete pane Hašku bojovat s nezaměstnaností, když vlastně svými kumulovanými funkcemi zabíráte místo mnoha nezaměstnaným a to nejenom vy ale celá řada politiků a to je opravdu zarážející. Hanba vám a všem podobným.
  • Dobrý den pane Hašek - hejtmane, poslanče a člene asi 20-ti orgánů v nejrůznejších správních a dozorčích rad.Je mi z Vás špatně, chce se mi zvracet ! Jak můžete napsat, že lidi nezajímá kumulace funkcí politiků - žijete vůbec v Česku? Možná to nezajímá Vaše spolustraníky, kteří se můžou bát o nějaké korýtko o které by jste je mohl Vy připravit. Ale obyčejným lidem to naopak vadí a to hodně. Už jenom z toho důvodu, že pokud mají už nějaké zaměstnání, tak si nedovedou představit, že by během pracovní doby zvládli ještě - byť jen jedno další. Vždyť i ta pokladní v obchodě musí zavolat nadřízenou, pokud se potřebuje vyurinovat. Asi nemá cenu se dál rozepisovat, ani moc nepředpokládám, že při Vašich asi 25-ti funkcích se k tomuto textu dostanete - je to prostě hnus Velebnosti. Ale uvědomte si, kdo Vám to všechno platí - odpovím si sám, je Vám to jedno, hlavně urvat co nejvíce pro sebe.Ps. Nepíši to, jako někdo kdo musí přemýšlet jestli si koupí šumku nebo točenňák, ale nebál jsem se za komunistů a nebojím se ani Vás - nemáte mi co vzít.Není to obhajoba Sobotky, který do Vašich funkcí zašťoural, nemám rád jeho ani Vás.
  • Hašek - hyena,jak mastné oko na polévce!!!!!!Která stvi-ně takovéto kretény mohla volit???????
    • Máš svatou pravdu,kdo ho jen trochu zná,ví co je to za nenažraného troubu .
  • Pan Michal Hašek si nevidí ani na špičku nosu. Buď žije ve virtuálním světě, jenž mu vytváří jeho okolí nebo zratil úplně kontakt s realitou.Možná oboje.Na tuto "diagnozu" bych doporučoval kurz manuální práce který bych dobrovolně a rád vedl./zdarma ve svém osobním volnu/ *1*
  • Hašek je jeden z největších podrazáků, jaké kdy zplodila tato zem. Nikdy řádně nepracoval, ale rozumí snad všemu. Takové to lidi volíme do politických funkcí. Vážení, kdo jste ho volili, nestydíte se trochu? Jak má naše země růst, když je v politice nalezných tolik lemplů? Ať mi někdo řekne, na kolik peněz si přišel, když zastával tolik funkcí, které nikdy řádně nedělal !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit