Přejít na výpis diskuzí

Michal Hašek

OSOBNOST 16.10.2010 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měla jsem o Vás lepší mínění. Teď po volbách jste se vybarvil. Jde Vám jen o koryto a ne o lidi. Na Vašem místě bych zabrzdila a nechala toho hašteření. Když se budete takhle chovat, tak v příštích volbách dopadnete jako ODS. Já Vás už určitě volit nebudu!!!!
  • Jste na tom morálně stejně špatně jako Gros,stydím se za Vás a přeji Vám strmý pád.Podváděl jste ve škole,s milenkou a podvádíte i v politice.Mimochodem Švejk,kterému jste tak podobný,ale nesaháte mu ani po kotníky,tak ten by řekl jen jedno,dejte mu pořádně přes dršku a pošlete ho domu k mámě.
  • Hašku, Ty gaunere a podrazníku, tohle Ti nevyjde. Luděk
  • Hašku, Ty darebáku a podrazníku, tohle Ti nevyjde.
  • Pane Hašku, do teď jsem Vás i vašeho manipulátora pana Zemana omlouval s tím, že "novináři a komentátoři" vám jen nasazují psí hlavu a předjímají věci budoucí. Jak se ukazuje, tak jsem se ve vás zmýlil, jste obyčejná špína a podrazák - ruku bych vám nepodal. Omlouvám se všem, že jsem volil ČSSD - chtěl jsem dát levici jako celku a této straně poslední šanci na změnu - v příštích volbách už dám opět hlas KSČM.
    Petr
  • Jsem pravidelný volič ČSSD. To, co jste pane Hašku udělal, mě opravńuje k tomu, že s vámi a s celou stranou končím.
  • Pane Hašku, i já jsem pravidelný volič ČSSD. Dnes se za to stydím. Odstavit pana Sobotku, jednat v nočních hodinách s panem Zemanem a nakonec komentovat postoj pana Sobotky jako nehoráznost, je nehoráznost, ale z Vaší strany. Jestliže jste získali jen necelých 21% je i Vaše selhání a i Vy by jste měl z toho vyvodit důsledky. To co předvádíte je boj o koryta, který jste i Vy kritizoval u jiných stran. Na sjezdu v Ostravě byl zvolen pan Sobotka a taky sjezd by měl rozhodnout o novém kandidátovi. Je smutné,že veřejně lžete, protože při debatě s V.Moravcem jste řekl, že i přes tento neúspěch stojíte za svým předsedou. Že by jste měl tak krátkou paměť? Nebo si nepamatujete, co říkáte? Pokud se díky Vám budou konat nové předčasné volby na jaře, nebudu ani já, ani má rodina a mé okolí volit Vaši stranu. Nemám ráda intrikáře a lháře. Poškodil jste stranu ČSSD a v příští volby již nevyhraji. Díky Vám
  • Pane Hašek projevil jste se jako velký podrazák, okamžitě odstupte i se svými nohsledy ze všech Vašich asi desíti funkcí, které stejně řádně nevykonáváte. Můžete se uplatnit u Mlynáře u " Zemanovců ", kteří ve volbách propadli, stejně jako Vy propadáte u voličů ČSSD.
  • PaneHašku velice vám fandím.Vždyť Sobotka není žádná osobnost.Velice se divím že jste ho nechali předsedou i ten Paroubek měl větší charisma a byl osobnost.A jako premiera si ho nedovedu představit,to bude jako Nečas nanic.Měl by vyvodit důsledky toho neuspěchu a položit funkci.Pane Hašku vytrvejte a nenechte se znechutit těmi pitomci..... *11* *11* *11*
  • Pane Hašku, nezbývá než Vám poděkovat za Vaši upřímnost. Již víme, kdo jste a jaký jste. Měl byste rezignovat na svou současnou funkci 1. místopředsedy v ČSSD a panu Sobotkovi se omluvit. Pod Vaším vedením by ČSSD ve volbách nezískala ani těch 20 %. To, co jste udělal a prohlašujete, je nehoráznost. Doufám, že lidé kolem Vás prozřou a pro Vás to bude v politice znamenat konečnou i na komunální úrovni. Věřím, že slušných lidí je v téhle zemi pořád více než lumpů a prospěchářů. Ukázal jste nám, jak Vám jde hlavně o své koryto. Ostatně Váš životopis to jen potvrzuje,co kdyby jste se šel konečně jednou živit mimo politiku, tím byste téhle zemi prospěl asi víc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit