Přejít na výpis diskuzí

Michal Hašek

OSOBNOST 16.10.2010 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Hašku, jako vždy, i tentokrát jsem volila ČSSD, ale v čele s panem Sobotkou! Vám nevěřím,intriky nenávidím, lež také. A podrazá-
    ctví je nemorální.
    Poškozujete jméno strany, a škodíte - koalici po volbách musejí sestavit
    legitimní předsedové stran,a to Vy nejste.
    Vaše mocenské ambice jistě uplatníte i jinak a jinde. Nepáchejte zlovolný
    podvod na nás,kdo vaši stranu volili, nebo to bylo naposledy. Znáte to
    přísloví : Kdo jinému jámu kopá, ..... ?!
  • Jsem pravidelný volič ČSSD. To, co jste pane Hašku udělal, mě opravńuje k tomu, že s vámi a s celou stranou končím.
  • Hašku PODRAZ je PODRAZ okecávání ještě větší to že Vás tam je tolik ne jenom ve Vaší straně mně děsí je to hrúza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Tím okecáváním se totálně jen "odkopal".
  • Pana Hašku, pokud chcete dělat tuto podvratnou politiku, tak přejděte k SPOZ. Jinak, ještě dnes ostupte i s vedoucím volební kampaně čssd, hejtmanem ZČK. Milion lidí vám věřilo, nyní to nebude již ani třetina, pěkně jste našlápli za ODS.
  • Měla jsem o Vás lepší mínění. Teď po volbách jste se vybarvil. Jde Vám jen o koryto a ne o lidi. Na Vašem místě bych zabrzdila a nechala toho hašteření. Když se budete takhle chovat, tak v příštích volbách dopadnete jako ODS. Já Vás už určitě volit nebudu!!!!
  • Kam se poděla paní Parkanová? Když něco vypluje na povrch, tak zmizím a ona nic nedělá a pobírá rentu jako Rath, vězeň a bere našich 80.000,- Kč. Dělají si zákony pro sebe výsluhy, imunitu. Jsou to novodobí otrokáři s celou EU. Jedině zase sami, svůj průmysl a hlavně naše zemědělství, které bylo dobré, né to co jíme za naše prachy ze supermaketu, to je jen hmota bez chuti, samá chemie a potom říkají, že máme jíst zdravě, ale kde? to už neřeknou a kde je ministr zemědělství Bendl, ten se přátelíčkuje s Polákama a ty sem všechno vozí.
  • Hašek je jeden z největších podrazáků, jaké kdy zplodila tato zem. Nikdy řádně nepracoval, ale rozumí snad všemu. Takové to lidi volíme do politických funkcí. Vážení, kdo jste ho volili, nestydíte se trochu? Jak má naše země růst, když je v politice nalezných tolik lemplů? Ať mi někdo řekne, na kolik peněz si přišel, když zastával tolik funkcí, které nikdy řádně nedělal !!!!
  • Volil jsem v Liberci, tedy lídra Pavla Ploce, ale hlavně ČSSD s předsedou
    Sobotkou. Tohle Vaše povolební salto je pane Hašku hnus. Nechápu, proč
    Sobotkovi házíte klacky pod nohy. Jsem nasranej.
    Buriánek Miloslav
    Liberec
  • Hašek na hrad, to se volalo po Naganu. Byl to ale jiný Hašek. Když s Váma cloumá čest, tak odstupte sám. Je to podle mě další pokus, jak se chopit moci a zbavit se své odpovědnosti. Dejte pozor abyste nedopadli jako Zemanovci.
  • Pan Michal Hašek si nevidí ani na špičku nosu. Buď žije ve virtuálním světě, jenž mu vytváří jeho okolí nebo zratil úplně kontakt s realitou.Možná oboje.Na tuto "diagnozu" bych doporučoval kurz manuální práce který bych dobrovolně a rád vedl./zdarma ve svém osobním volnu/ *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit