Přejít na výpis diskuzí

Michal Horáček

OSOBNOST 31.12.2006 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aťžije král! A nyní plnou parou do europarlamentu!!
  • je fuč. Lehce nabyl...
    *1*
    • měl dát spíš do těch domovů důchodců altruista jeden... antropolog... nebo na sirotky...
  • Horáček vypadal jako by to on ted prohrál ty volby se Zemanem. *7*
  • Tak co frajere, už Ti sklaplo?
  • Pane Horáčku, k Vašemu sdělení těsně po volbách, že Miloš Zeman bude i Váš prezident bych chtěl uvést, že jste formát a kdybych měl na hlavě, tak smeknu! Jste frajer, který respektuje vítěze voleb a já Vám za to upřímně děkuji!
    • pouhý kalkul.....
    • *1* Řeči se vedou a voda teče...
  • Horáčku,Horáčku tak už jsi domachroval *1*
  • Pane Horáčku, působíte dojmem, že se svojí aktuální podporou kandidáta Drahoše snažíte protlačit na Hrad. Myslíte si, že na Vás díky jeho podpoře nějaký flek zbyde, když už nedopadl ten prezident?
  • Člověk, který opustil manželku,když zbohatl.NEVĚŘIM mu.
  • Vážený pane Horáčku,já i celá moje rodina máme jasno.Budeme Vás volit.Jste člověk pravdomluvný s jasnými vizemi a neroste Vám hrb na zádech.Jsem máma osmi dětí a někdy je mi hodně smutno z politické situace v naší zemi.Pokud se stanete prezidentem ,tak se nám hodně uleví a přestanem uvažovat o emigraci.Přeji pevné zdraví a dobré nervy do dalších dní.Jsme s Váma každou vteřinu.Rodina Šindelkova
    • no Helenko, kde na vás asi tak s osmi dětmi čekají? :D výsledky voleb jsou už jasné pro pana Horáčka, můžete nám napsat, kam tedy hodláte emigrovat? .... jediné, co jste vystihla, jsou ty dobré nervy ... hazardní hráč je potřebuje :D ....
      • taky budu emigrovat do Kanády... *1*
        • a vemte sebou co nejvíce příbuzných *1*
  • Pan Horáček se svou kandidaturou řádně ztrapnil. Dříve tak nebilo do očí, že je to nevyrovnaná narcistická osobnost a člověk mohl obdivovat jeho houževnatost a další dobré vlastnosti.
    • jaké dobré vlastnosti máte na mysli?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit