Přejít na výpis diskuzí

Michal Horáček

OSOBNOST 31.12.2006 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohoto volit nebudu já a ani moji blízcí!
  • Pan Horáček napsal velmi dobré texty k písním, měl by v tom pokračovat. Jinak si myslím, že sebestředného narcise naše republika v čele nepotřebuje, pan Horáček by to měl zkusit třeba ve volbách do senátu, tam se dopad jeho osobnosti na občany vydělí 81 a mohl by také uplatnit bohaté zkušenosti z vysokoškolského studia bez deformací z praxe.
    • Zajímavé je, že za komunistů mohl studovat v cizině, čím to asi bude ?
  • pan Horáček byl veden ve svazku Stb jako agent s krycím jménem "Sázkař". Celý spis mám v kopii k dipozici a pokud nestáhne kandidaturu, zveřejním ho.
  • Multimilionář jde do politiky a chce kandidovat na prezidenta?! Došly dukáty? Nebo vám jde čistě o blaho země?! Něco tady smrdí! PROTO NEVOLIT!
  • ten jede, kdo si zaplatí, je mu mazáno a stane se hlavou pomazanou...
    Kdyby ty miliony šly na charitu nebo pomoc chudákům, co se prosázeli k exekucím... pod most, k sebevraždám... A co jejich děti, mají si kde hrát??
    Nejspíš bude také smazáno.
  • Kdo to tady maže a proč?
  • nepovažovat se za favorita, jít k s kůží na trh a v závěru využít momentu překvapení... Podpisy by měly být úředně ověřené s doložkou nepřenosnosti...
    Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč... Aby se "signatáři" nakonec nedivili, nevymlouvali desítky let... zapírali... dušovali... komedianti
  • Ševče, drž se kopyta, říkávala moje moudrá babička. Sázkař prezidentem, to nemůže dobře dopadnout. Tahle sázka tentokrát nejspíš nevyjde!
  • Pane Horáčku,nevím co si o sobě vůbec myslíte. Ale slušní lidé bývalého veksláka prostě volit nebudou. Nemáte šanci.
  • jestli je vážně je autorem textů, měl by se držet kopyta, dle slovního projevu ale pochybuji. Prezident je ohleduplný, že s ním nejde do debaty, během pěti minut by si zadrhávající levanduli namazal na chleba. Abs univerzity třetího věku, 20.000 nepřečtených knih, bony bony, valcha, skořápky chce účtovat....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit