Přejít na výpis diskuzí

Michal Horáček

OSOBNOST 31.12.2006 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi na lidi jsou jako saně,člověk na člověka jako kat,podívejte se na ně, musíte naříkat V+W
    Hoď kamenem kdos bez viny. Mirek
  • Dobrý den pane Horáčku,vím,že nejsem ani první,ani poslední kdo má na Vás takovou prosbu,ale přesto to zkusím.Přítelkyně byla na mateřské a jakožto kadeřnice přemýšlela,co bude až jí mateřská skončí.Přesvědčila mě,že bude nejlepší,když si postavíme na pozemku vlastní malé kadeřnictví.Vzali jsme si půjčku a těšili se,jak to hezky půjde.Byli jsme ale pořádně naivní,protože jsme chtěli vše udělat řádně a podle zákona,ale úřady nám jenom házely klacky pod nohy...samé obstrukce atd.Dnes už bych to udělal jinak,ale bohužel je situace taková,že se začaly dluhy nabalovat a na zahradě je rozestavěné kadeřnictví.Chtěl jsem Vás proto požádat o půjčku ve výši 700 000 kč na zaplacení dluhů.Mám hodně menších půjček a dohromady platím měsíčně částku,kterou už nezvládám splácet.Potřeboval bych půjčit na delší dobu,aby se mi splátka snížila.Nechci po Vás žádný dar,sepsala by se smlouva Vaším právníkem,byly by tam sankce za případné prodlení a měl by jste na konci zisk....takže žádná charita.Napsal jsem Vám,protože už nevím jak z toho ven.Za lichvářem nepůjdu a banky mi nepůjčí.Kdyby jste mi chtěl pomoci tak mě prosím kontaktujte na můj mail bob79@seznam.cz a domluvíme se co a jak.S přáním pěkného dne Martin Š.
    • Hodně naivní a zoufalí člověk !
  • Napadla mě jedna věc...Horáček dopadne asi jako Helena Vondráčková,která si taky svatbou s MM poštvala proti sobě celou rodinu..Děti prý Horáčka zavrhly,bývalá manželka taky..Nová se na něj vykašle a pak zůstane sám..pak může zpytovat svědomí ale už bude pozdě..
    • Text Vašeho příspěvku Souhlasím,vždycky jsem si ho vážila, hlavně proto, že vždycky pěkně mluvil o své manželce Ruth.Obdivovala jsem ho, že i když byl slavný a úspěšný, měl stále jednu manželku.A ejhle, také ji vyměnil.
  • Co blbnete? Je prachatej a všechny s přehledem uživí, vlastně vedle něj ani nemusej celej život makat. Tak proč by si nevzal borku o tolik roků mladší. Samozřejmě pokud takto postupuje chlap co chodí co měsíc do práce a má běžnej plat v republice, tak asi je jeho o hodně mladší přítelkyně s růžovejma brejlama, jinak nechápu s příhlédnutím že časem zamilovanost odejde, proč si uvazuje takového staříka na krk. *1*
  • Michal Horáček..
    ...se nakonec zachoval úplně stejně jako každý chlap po padesátce,který se zblázní..
    Ano skutečně to tak je..některé ženy mají po třicítce krizi a snaží se honem s někým mít dítě..po krátkém vztahu aby jim neujel vlak..viz.Lucie Vondráčková,Borhyová..vsadili na pracháče a proto s nimi dítě zplodili téměř okamžitě..jejich dlouhodobé vztahy se rozpadly a ony se zachovaly nesmyslně ! Chlapi po padesátce zase prožívají většinou obrovskou krizi ! Ještě nejsou staří ale mladí už taky ne ! Tak začnou cvičit,držet hladovku,hledat si mladé partnerky...nádherně je to ukázáno ve filmu
    Disco příběh 2 ! Potměšil tam hubne,barví si vlasy,balí mladé ale je všem akorát k smíchu..
  • Starí páprdovia plodia deti a možno aj veria tomu, že sú s nimi tie baby z lásky. Ale my ostatní neveríme a vieme presne, prečo si ich berú. Keď dedkovia otrčia kopytá, oni budú v najlepšom veku a konečne si užijú života. (07. 05. 2012 01:07)
    reagovatnahlásit
    ochman: a motiv chlapa ? Nejen snaha dokázat že mu ještě stojí ale i ujíždějící vlak ! Zdravě sebevědomý chlap se v 50 ani v 60 letech nezblázní,protože nepotřebuje svému okolí ani sám sobě dokazovat že na to ještě má zakládat drhou či třetí rodinu !
  • Hledám kontakt

    Velmi ráda bych sehnala jakýkoli kontakt na mnou velice váženou osobu... Michala Horáčka... je to pro mě mistr slova a velmi se mi jeho texty líbí... Píšu sama poezii a velmi by mě potěšilo, kdyby si něco mého mohl přečíst a jakýmkoli způsobem ohodnotit...Knihu Kudykam mám s věnováním pana Horáčka z loňského festivalu z Karlových Varů.....děkuji všem, co se ozvou...Mgr. Lucie Nyklasová, Karlovy Vary
    • Lepší je muž činu než lhář a kecálista Horáček !! *6*
  • kontakt na M.Horáčka

    Kdo ví kontakt na p. Horáčka, pošlete mi ho prosím. Mám pro něj info k připravovanému webu clickmusic. Děkuji
    petrzajac@email.cz
  • dotaz na skupinu Roxett

    Prosím Vás odpovězte mi prosím na dotaz: byla Marie Fredrikssonová asi v roce 1983 členkou skupiny "Pusikat" ? Děkuji všem kteří mi odpoví
  • řezbářství

    Prosím podívejte se na naše webovky,
    www.rezbarstvi-obchod.cz
    dík *3*
    • Re: řezbářství

      ..a proč by to dělal? *7* .. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit