Přejít na výpis diskuzí

Michal Horáček

OSOBNOST 31.12.2006 
107 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji ti paní má,
    teď budu mít řády dva!!
  • nepovažovat se za favorita, jít k s kůží na trh a v závěru využít momentu překvapení... Podpisy by měly být úředně ověřené s doložkou nepřenosnosti...
    Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč... Aby se "signatáři" nakonec nedivili, nevymlouvali desítky let... zapírali... dušovali... komedianti
  • Horáčku,Horáčku tak už jsi domachroval *1*
  • No mít v týmu tu poblázněnou slovenu ,asi výhra nebude.A ta mu chce radit-to je dobrý vtip... *1* *1* *1*
  • jestli je vážně je autorem textů, měl by se držet kopyta, dle slovního projevu ale pochybuji. Prezident je ohleduplný, že s ním nejde do debaty, během pěti minut by si zadrhávající levanduli namazal na chleba. Abs univerzity třetího věku, 20.000 nepřečtených knih, bony bony, valcha, skořápky chce účtovat....
  • Tak co frajere, už Ti sklaplo?
  • Dobrý den pane Horáčku,vím,že nejsem ani první,ani poslední kdo má na Vás takovou prosbu,ale přesto to zkusím.Přítelkyně byla na mateřské a jakožto kadeřnice přemýšlela,co bude až jí mateřská skončí.Přesvědčila mě,že bude nejlepší,když si postavíme na pozemku vlastní malé kadeřnictví.Vzali jsme si půjčku a těšili se,jak to hezky půjde.Byli jsme ale pořádně naivní,protože jsme chtěli vše udělat řádně a podle zákona,ale úřady nám jenom házely klacky pod nohy...samé obstrukce atd.Dnes už bych to udělal jinak,ale bohužel je situace taková,že se začaly dluhy nabalovat a na zahradě je rozestavěné kadeřnictví.Chtěl jsem Vás proto požádat o půjčku ve výši 700 000 kč na zaplacení dluhů.Mám hodně menších půjček a dohromady platím měsíčně částku,kterou už nezvládám splácet.Potřeboval bych půjčit na delší dobu,aby se mi splátka snížila.Nechci po Vás žádný dar,sepsala by se smlouva Vaším právníkem,byly by tam sankce za případné prodlení a měl by jste na konci zisk....takže žádná charita.Napsal jsem Vám,protože už nevím jak z toho ven.Za lichvářem nepůjdu a banky mi nepůjčí.Kdyby jste mi chtěl pomoci tak mě prosím kontaktujte na můj mail bob79@seznam.cz a domluvíme se co a jak.S přáním pěkného dne Martin Š.
    • Hodně naivní a zoufalí člověk !
  • Analytici nás denně zahrnují různými grafy, tabulkami, rozbory. Mně by však zajímalo, kolik z těch 66,6 % voličů hodilo úmyslně do urny neplatný lístek nebo prázdnou obálku.
    Z aktivních podporovatelů se po čtrnácti dnech stali opět soupeři, nyní o senátorské křeslo. Sponzoři se určitě nebudou předhánět, marketéři se poohlédnou po dalším kšeftu. Finito...
  • řezbářství

    Prosím podívejte se na naše webovky,
    www.rezbarstvi-obchod.cz
    dík *3*
    • Re: řezbářství

      ..a proč by to dělal? *7* .. *15*
  • s tou kandidaturou na prezidenta si chce kdejaký Horáček zvýšit sebevědomí, nebo to dělá jen proto, aby ukázal, jak tu jsou lidi blbý a někteří by mu dokonce mohli hodit hlas?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší