Přejít na výpis diskuzí

Michal Viewegh

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Vieweghu,pamatuji si(bylo to ještě na základní škole),že první knihou, kterou jsem od Vás kdy přečetla byly Báječná léta pod psa. Dodnes se k ní ráda vracím a moc si vážím Vaší práce, Vaše knihy jsou pro mě velmi inspirativní, chybí mi od vás už jen tři "kousky".Poslední - Báječný rok se mi také moc líbil, předčítala jsem ho i po večerech manželovi.Chci Vám poděkovat za to co děláte pro českou literaturu a doufám, že budete i nadále takhle báječně tvořit. Přeju Vám hodně moc úspěchů v literatuře i v soukromém životě.Michaela *4*
  • děkuji,moc mi to pomohlo *1*
  • Dakujem za dennik:-))
  • Tak ti musím sdělit, že jsi mě zase pěkně dožral!!! Píšu - ti - protože jsem strávil víkend nad Deníkem a mám dojem ,že tě po jeho přečtení téměř důvěrně znám. Tvoje chyba. Přítelkyni jsem vysvětlil, že makám na baráku. Tak že až dnes uvidí, že není překoženo stéblo křížem, budu zase neprávem obviněn ze vztahu se sousedkou. Samozřejmě tentokrát neprávem. Místo abych já vlezl do soukromí tobě, tak jsi tam vlezl ty mě. Moje chyba. Tvé knihy mám rád. Ivo.
  • autor versus čtenář

    Milý Michale, mám mezi předky taky hodně Vieweghů (kolem Blanska), taky jsem si dělala rodokmen, bylo to dost zajímavé. Ale to jsem nechtěla napsat. Vy nemůžete být bez psaní, já bez čtení. Je to príma kombinace. Párkrát jsem si psala deník, ale musela jsem nenapsat tolik věcí, že se mi to zdálo pokrytecké. Měla jsem panickou hrůzu, že by je mohl někdo číst. Teď po 20 letech jsem si jich pár přečetla. Myslím, že by si to měl každý zkusit. Po letech je to velmi poučné. Fandím Vašim knihám i filmům podle nich, doufám, že jich ještě hodně napíšete a já si jich hodně přečtu. Hodně štěstí!
  • To musí být nuda číst těch tisíc řádků, kde se hlavně chválí. Jenže já budu taky nudná. Michale, poklona *5* . Deník, Vybíjená a Román pro ženy. Zbytek přečtu natuty. Na srdci je toho spousty, ale sem to nevmáčknu... Mezi všemi příspěvky by se to ztratilo. Mluvíte mi z duše.
  • Ozvete se,chcete-li.

    Vazeny pane spisovateli,hledam moudreho mudrce a napadl jste me prave Vy.Citite-li, ze by Vas mohlo zajimat to ,co mam na srdci,ozvete se mi.Libil jste se mi v poradu Sama doma s panenkou pro UNICEF. Doufam,ze bych se mohla stat vyvolenou,proto budu nejakou dobu vyhlizet dopis ve schrance.Deirote PS:Sama doma nejsem,televize byva pustena kvuli psovi.
  • Teď práve čtu váš román Vybíjená. Opravdu se mi líbí jako ostatně všechny vaše knihy. Vaše díla patří mezi mé nejoblíbenější. Pište dál, ať mám co číst *3* .
  • Ahoj Pane Vieweghu,ted čtu zrovna váš deník,měl byste však písat tlustší knihy,když se totiž začtu tak za jediný den jsem schopná přečíst 150 stránek ,vážně jste šikovnej a taky bych chtěla říci že vás obdivuji jak neustále odoláváte neřestem(ŽENÁM),no stál byste za hřích,to vám povím.I když jste již starší muž,pořád jste k světu.Mě je 24 let,mám vaše psaní ráda a zůstávám věrná vašim knihám.......Kačenka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit