Přejít na výpis diskuzí

Michal Viewegh

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemá někdo e-mailovku na Viewegha?
  • Zdravím

    právě jsem dočetla váš deník, a to se stejnou hltavostí jako všechny ostatní vaše knihy.Konečně někdo,kdo má naprosto stejný pohled na sex jako já :-) asi budu muset navštívit nějaké vaše LIVE čtení a pak vás stopovat do přilehlého baru,abych se s vámi mohla setkat... ;-)
  • petice

    lidi, neví náhodou někdo, kam bych mohla jít podepsat petici proti bulváru, kterou sepsal Michal Viewegh s Markem Vašutem???? ráda bych jí podepsala, protože s nimi plně souhlasím
    • Re: petice

      Nějakou petici si určitě najdete, v dnešní době se jich podepisují mraky, není třeba tedy být smutná z toho, že nepodepíšete zrovna tuhle.
  • Pár vět

    Dobrý den pane spisovateli,

    nedávno jsem obdržela několik vašich knih od svých přátel či jiných blízkých. Nejsem si sice jistá, jestli se k Vám můj příspěvek vůbec dostane, ale chtěla bych Vám moc poděkovat za knížku "Krátké pohádky pro unavené rodiče". Všem dětem, kterým jsem ji četla, nikdy nestačila pouze jedna kapitola. Mně osobně se líbila taky a chtěla bych se zeptat, jestli ještě plánujete knížku podobného zaměření, jako je tato.

    Zároveň bych chtěla reagovat na Váš doslov u audioknihy Andělé všedního dne - nemyslím si, že by se tato kniha neprodala, mě osobně vcelku pozitivně překvapila.

    Mějte se báječně a užívejte si krásných letních dní. S pozdravy Monika
  • Viewgh

    Dobrý den Chtěli by jsme pana Viewegha email. Jsne jeho veliké obdivovatelky, tak jestli ho někdo znáte, tak nám ho prosím pošlete. Byly by jsme moc vděčné. Děkujeme moc. *1* *3* *7*
  • Vážený pane Vieweghu,
    moc děkuji za Vaše vyjádření k útoku na Klause. Plně se s ním ztotožňuji !!! A mám jediné přání, aby takto to vnímalo co nejvíce lidí a aby lidé, jako Vy seděli v parlamentu a senátu. Pak by i všichni byli hrdí Češi! Děkuji Kalivodová
  • Michal Wiewegh

    prosim vas nemate nekdo nejakou jinci stranku na michala wiewegha??? jeho recenzi na knizku Výchova dívek v Čechách a nebo Báječná léta pod psa??? prosim vas napiste děkuji!!!!
  • Vážený pane Vieweghu, Vaše kniha Báječný rok se mi velmi líbila, myslím že patří mezi ty nejpovedenější, které jsem od Vás četla.Gratuluju!Dala mi nahlédnout do myšlení muže Vašeho věku. Mám stejně věkově manžela a dělí nás 14 let.A díky Vaší knize jsem zjistila, že zas tak nic vyjímečného se neděje... Jsem z Hradce Králové a samozřejmě Vaší knihu Báječná léta pod psa v divadelním zpracování našeho Klicperova divadla jsem si nenechala ujít, skvělý zážitek! Doufám, že se s Vámi někdy setkám! S pozdravem a přáním krásného dne Pavla Jarchovská PS: Vaše knihy na poličce zabírají zatím POUHÝCH 30 cm!!Ale mám rozečtenou další- Názory na vraždu.
  • Zdarvím Vás , přečetl jsem si vzkaz pana Davida. Určitě patří k těm 5% idiotů, těch dalších 90 % jsou určitě běžní lidé. Čtu zase další z Vašich knih, a opět si jí šetřím. Mohl bych ji přelousknout do rána, ale když mám pěknou knihu , tak se vůbec nezlobím, když mne někdo vyruší.Naopak jí zavřu a jsem rád , že jsem si zase trochu stránek ušetřil.Mám to tak už od malička od Werneovek. Jsem rád že píšete i o Vašem životě , jak utrácíte a zaco. Ti druzí co mají ale bohatství(nakradené), staví domy v přírodních reservacích, žijí jako snobové a neumí na rozdíl od Vás peníze užít. Jsem v důchodu , žiji si celkem dobře a jsem rád že někdo odhalí jak se dájí penízky užít. Moc Vám přeji spokojenost z práce a i ty peníze. Nyní dočítám deník a zase se budu cítit po poslední stránce smutný , dříve jsem začal číst hned znovu. Pane spisovateli, myslím že píšete o životě tak pravdivě jako Hemingvei, toho mám také rád.
    V Úctě Sam
  • Ahoj. Právě jsem dočetla všechny ty názory tady a neodolám, abych se taky nepřidala. Momentálně čtu Váš "Deník". Jsem Vaše vrstevnice a věřte, že Vás opravdu hluboce obdivuji! Takhle se "svléknout donaha" před národem a hlavně před protivnými kritiky, to by asi kdekdo nedokázal. Vaše romány se mi vždycky moc libily, ale teprve teď si troufám říct, že Vás začínám skutečně poznávat (a to jsem teprve v červenci). Děkuji za všechna Vaše díla a moc prosím, pište a pište, a nic nedejte na kritiku - je to jen závist! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit