Přejít na výpis diskuzí

Michal Zelenka

OSOBNOST 30.7.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyska

    AHoj. Měl bych jeden dotaz: Kolik měří pan Zelenka cm?
    • Re: vyska

      Co je, chcete s ním měřit svoje malé sebevědomí ?
  • ywettelove

    BOŽSKÉÉÉÉJ!!!

    můj úplne nejoblíbenější českej herec...zbožnuju ho...a strašně ráda bych ho někdy viděla na živo.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • MTMMR

    Je naprotsto skvělý!!! V seriálu Ošklivka Katka hraje Marka Stránského... a vyzařuje z něj úplný sex-appel*14*. Škoda jen, že má menželku a nedávno se mu narodilo dítě *3* *9* *8*
  • ..

    Je fajn!Sem byla na jedný akci kde byly i herci ze serialu Ošklivka Katka...Je fatk příjemný sem se s nim vyfotila a se mi podepsal (na břicho) *1*
    Víte že hrál i v Ulici toho Honzu? Teda on už tam ted nehraje protože je jakoby mrtvej....
    Jinak ve fanklubu už jsem taky *3*
  • Sám sebou

    Má v sobě oheň i vodu.Voda hasí,ale oheň v jeho případě nepálí,ale hřeje.Méně vody a více ohně,ale ani bez vody není život.
  • Michal Zelenka

    Michal hrál přece i v Horákových !!! Filipa *1*
  • sladký zrzounek

    Něco z něj vyzařuje.Asi bude opravdu na výši, protože sebevědomím nehýří.Pokud mě zrak neklame v posledním obsazení v O.K., že by sladký zrzounek ?Ty hnědé vlasy měly asi zdrsnit, ale to by byla škoda.
  • Jen herec...?

    Michal Zelenka je podle mě nejen dobrý herec, ale především vzdělaný a inteligentní člověk s velkým přehledem. Vyniká svou skromností, vstřícností a slušností. Osobně jsem ho viděl i pozici moderátorské a to je myslím také jeho parketa. Nechci ho porovnávat, ale jeho styl moderování není šoubiznisová trapárna ale seriozní vystoupení, tak jako jsme zvyklí například u Marka Ebena.
    Michale vytrvej! *3*
  • Michal Z.

    Já myslím že Michal je skvělý herec a mrzí mě,že v jeho fanklubu jsem jenom já. Vlastně by si zasloužil aby tu bylo mnohem víc lidí. Vlastně i na seriál Horákovi se dívám hlavně kvůli němu(a trochu i kvůli Jakubovi Chromečkovi ale to jenom trochu :-)). Doufám že tady alespoň někdo přibyde. S přáním krásného dne. Obdivovatelka Iveta *3*
    • Re: Michal Z.

      Míša je nejen skvělý herec, ale také dobrý člověk. Poznal jsem ho jako kluka,když mu bylo 13 let na jednom táboře, kde jsem dělal vedoucího. Už tenkrát byl vtipný. Byla s nim legrace.Je však také velmi přemýšlivý a citlivý. Je to oblíbený kluk.

      Míšo, jen tak dál.

      s.garda
      • Re: Re: Michal Z.

        je hezkaj michal zelenka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit