Přejít na výpis diskuzí

Michala Hergetová

OSOBNOST 8.8.2012 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velice milá moderátorka a co si budeme povídat i luxusní ženská, její výstavní dekolt je ozdobou vysílání.
  • Míša je podle mě super moderátorka,má profesionální vystupování,je krásná,vypadá sexy,je radost slyšet zprávy nebo diskuse na čt 24 v jejím podání,přeju jí hodně ůspěchů v její práci a štěstí v osobním životě *3*
  • díky, jste mým denním potěšením-děda,LBC- 92 let, ahoj
  • Zdá se mi to, anebo je Míša v požehnaném stavu? Mám dojem, že jsou její křivky ještě krásnější než obvykle *14*. A služby má také méně, než mívala dříve.
    • Zvýrazněný horní ret působí lascivně.Méně je více.Cukrbliky a zvedání obočí nepůsobí profesionálně.
  • Tato dáma je velice krásná, zajímavá a přitažlivá. Je potěšení,dívat se na ni při moderování. Je vždy krásně upravena a velice vkusně oblečena.Jaká škoda, že mi není alespoň o 30 let méně.
  • krása a titul není vše....bohužel poslušnost a dobré korýtko dokážou dělat divy
    • O jaké divy jde v případě této nádherné dámy? Tyhle žlučovité flusance od totálních niemandů mě vážně fascinují. Nehledě na to, že pokud není člověk diktátorem v banánové republice, tak musí být poslušný. Tu vůči zaměstnavateli, tu vůči státním orgánům, v mládí vůči rodičům a pedagogům.
  • Je opravdu mimořádně krásná. Kdo to nevidí, je ochuzen.
  • Je to sexy kočka.
  • No zrovna tahle mi nechybí má zlé oči a jde z ní strach fuj je ošklivá. *12* *16*
    • Tak sem dej svojí fotku, ať se pobavíme. I když chodící mindrák by potřeboval spíš politovat, co?
      • Pisatel vyjádřil pouze svůj názor, kašpare. Nikdo ti nebere ,to že máš při sledování ruku v kapse a slintáš u toho jak Bernardýn.
        • Pisatel nevyjádřil názor, ale vyblil sem urážku. Kašpare. A nejsem prase jako ty, který ženu vidí jen jako sexuální objekt. Jdi si koupit další nemravný časopis a ukájet se, patrně ti to hodně chybí, když musíš své představy ventilovat sem.
          • Pokud to tak sleduji urážíš a zesměšňuješ pouze sám sebe. Podle mne trpíš sníženou formou gelotofobie a imaginárně s formou katagelasticismu. Zamysli se nad sebou, přečti si pozorně své předešlé příspěvky a pak hodnoť a kritizuj ostatní. Ve tvém případě, bych raději nekonvertoval a už vůbec nikoho nehodnotil. Toto je pouze dobrá rada pro tebe. S pozdravem Jered.
            • Svůj pozdrav si vezmi a nechej se s ním vyfotit. Pro směšného každý směšný, pro hloupého každý hloupý. Měl bys dát pozor na používání cizích termitů, neznáš-li je suterénně, anebo nejsi v bobré konvici. Je zde totiž velké rizoto, že tvé počínání může skončit fiatem. Tváříš se sice jako suvenýr, ale vrátí se ti to jako bu...merang.
          • Ty si opravdu ubožák :-)
            • Děkuji za skutečně věcný názor, ještě něco?
      • Koukám, že jsi důležitej-a jak pr-el před sr-ním *11*
        • Velice inteligentní názor. Ještě něco?
  • Vše nejlepší do nového roku 2016, pevné zdraví, hodně lásky, pohody a úspěchů *14* . A děkuji za každou minutu kdy jste na obrazovce a mohu slyšet Váš nádherný hlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit