Přejít na výpis diskuzí

Michelle Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Pěkná skutečně moc krásně tolik neskutečně až empaticky už naježená liška ze své nejlepší hlavní herecké role Lany v road-movie Wima Wenderse "Land of Plenty" ("Země Hojnosti", 2003), jsem rád že pak už alespon na moment nedopatřením nám všem ukazála své krásné černé tanga v jedné filmové scéně právě tohoto filmu, v té scéně kdy už padla otázka na Johna Diehla: "A to pojedete i s tou vlaječkou?" a...? "Co jste si myslel, že ho přivážeme snad na střechu?"...a?... naježená liška v momentu nasedá do dodávky a v tu chvíli kdy usedá na sedadlo na jeden jediný okamžik nedopatřením divák muže vidět i více... krásné černé tanga... no to snad, nejsme v žádné zoologické zahradě, kde se za dlouhé koukání na pěkné naježené lišky draze platí.. no to snad není možný, pomocte někdo já snad ze své naježenosti brzo přijdu uplně o rozum.

  • MartinDyntar

    Upřímně se na tu krásnou naježenou lišku opakovaně nesmírně rád dívám v road-movie "Land of Plenty" Wimma Wenderse. Její krásný vzhled skutečně emotivně dojímá až k slzám.

  • MartinDyntar
    Pěkně, fakt krásně naježena liška z lesa z road movie Land of Plenty nemce Wimma Wenderse. Moc sympaticka, chytrá a obětava dokonce i pokrestanstela naježena liška. Mám ji rád s vedlejšími s postranními úmysly jak se na take naježeneho lišaka sluši a patří no ne?
  • MartinDyntar
    Moc laskava lišticka a taky moc pěkně naježena.*Land of Plenty. Jinak odvážna a úspěšně obětava liška. Tak tak... no vida.
  • MartinDyntar
    Pěkna najezena liška, stárnoucí liška, úspěšna liška, laskava listicka, odvážna listicka, obětava listicka v***LAND of PLENTY.
  • MartinDyntar
    Stýská se mně po tobě lišticko, po tve laskavosti, po tve odvaze a obětavosti. Rád bych s tebou usinal a rád bych se s tebou probouzel. Miluji te a schazis mi. Martin
  • MartinDyntar
    Moc pěkna a krasna liška - osobně nejraději upřednostňuji její roli v Land of Plenty ***Zeme Hojnosti nemce Wimma Wenderse. Tam to své srdicko měla na spravnem miste. Byla laskava, odvážna a obětava i sexy ke všemu.
  • MartinDyntar
    Krásná krásnější nejkrásnější nejnajezenejsi liška. Miluji a obdivuji její roli ve filmu Land of Plenty. Ještě. ...ale no to snad ne...jsem tak najezenou krásnou lišku osobně nepotkal. No vida...už další druha najezena liška. No vida s ni bych liščíl. Je zadana a mám to k ni bohužel daleko.
  • MartinDyntar
    Pěkna najezena liška se srdickem na správnem miste. Osobně nejraději ji mám v road movie Land of Plenty nemce Wimma Wenderse - tam ji rád okukuji, je natolik mila, laskava, prijemna, šarmantní, sexy, odvážna a obětava a silně empaticky založena, ja ji miluji. To je slabé slovo - ja ji přímo zbožňuji. U tak krásných sexy najezenych lišek se casteji neubráním postranním úmyslum - ano a pane jó ten tzv. fyzický akt lásky. No vida.
  • MartinDyntar
    Nevíte někdo zda už ta pěkna liška už má také pěkna najezena liscata? Je to stále ta sexy odvážna a obětava liška tak jak ji všichni známe z filmu Land of Plenty Wimma Wenderse?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit