Přejít na výpis diskuzí

Michelle Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heatcliff

    ....

    Michelle je opravdu skvělá herečka! Viděl jsem část z filmu Incendiary, kde hraje po jejím boku Ewan Mcgregor- známý z Moulin Rogue- a opravdu hraje výborně, a navíc je opravdu krásná, -Heath si fakt uměl vybrat!.....Snad bolest ze ztráty Heatha, se jednou promění v mysl plnou krásných vzpomínek na něj, a na chvíle strávené s ním..... *9*
    • a.n.c.a.

      Re: ....

      Jo taky ji začínám mít hodně ráda, nejenom proto, že jí miloval Heath ale i proto, že jsem s ní videla pár filmů a je skvělá!!!Pravě jsem dokoukala V plamenech a ten film se mi moc líbí *1* *3*
  • aliss67

    Alma

    obdivujem ju ,mam ju rada ako herecku,pacila sa mi v Skrotenej Hore,ako Alma,ale aj tak Heath vítazí=) *4* *3*
  • a.n.c.a.

    Heath by oslavil 30

    snad poleti dneska do Australine nebo uz tam je a polozi na Heatuv hrob kyticku *9*
  • a.n.c.a.

    ...

    Michelle jako herecku moc neznam, jenom jsem se nekdy divala na Dawsonův svět, ale Michelle to s Heathem jako paru moc sluselo je skoda ze se s nim rozesla a nejhorsi je Heathova smrt, ale jsem rada ze maji spolu Matildu, ktera je celej tatinek..... na Heatha, Matildu a na Michelle nikdy nezapomenu!!!!
  • ivette

    mam ji ráda

    je to fajnová herečka..když byl dawsonův svět měla jsem ji nejraději.. a točí nezávislé snímky a ty mají většinou své originální kouzlo-teda když se film povede!!je roztomilá a v soukromém životě určitě úžasná!!!
    *4*
  • emo-anne

    njn

    jj, oba byli krásný pár, mají nadhernou dcerku, která ted musí vyrustat bez taty... Michelle se s ním rozešla kvuli drogám a kvuli tomu, že ji heath podvedl.....
    • heatcliff

      Re: njn

      Podle mě to tak vůbec nebylo!
      Měli své osobní problémy, které nechtěli vytahovat na povrch, nebudu těžit z bulvárních plátků, to teda rozhodně ne!
      O jejich rozchodu a vztahu se napsalo lecos, ale nebudu věřit nějakým kravinám v tisku. Ano měli problémy, já jsem četl rozhovor s Gilliamem, a on psal, že byli naprosto odlišné povahy, proto z části je můj názor takový, že Heath byl asi živel, který měl rád komunikativní a společenský život, Michelle po něm asi žádala opak, chtěla někoho rodinnějšího, samozřejmě také to nevím jistě, protože Heath prohlásil, že ho otcovství a domov velmi baví...Tak čemu má člověk věřit, já do toho štourat nebudu, prostě bylo to jejich soukromí, měli problémy, a rozešli se- tečka!
      Ale věřím, že se museli nadále šíleně milovat, ale prostě žít spolu nemohli, to se stává...
      Ale nebudu hned říkat, že Heath bral drogy, měl avantýry a kdesi cosi...
      Pokud měl nějakou zásluhu na tom rozchodu, měl, ale nebudu nic říkat, protože nikdo z nás neví, co mezi nimi bylo, a já jejich soukromí respektuji.
      A jinak Heath a Michelle nebyli manželé, už jsem to slyšel u mnoha lidí, ale nechápu kde to vzali, byli jen zasnoubení.
      Byli ale opravdu krásný pár, a byli na sebe tak pozorní, na většině fotek, nebo videí, jeden toho druhého úpěnlivě sleduje, a nebo je zahleděný do toho druhého, je vidět, že se museli mít moc rádi!
    • a.n.c.a.

      Re: njn

      Heath ji podvedl???...to sem nikde neslysela....ale byla to urcite jeho zivotni laska
  • Heath Is Die

    chudák michelle je mi jí líto ona ho urcite moc milovala. *9* *8*
    • mimi.for.love

      Re: Heath Is Die

      no to sice určitě ano, ale proč by se s ním rozváděla??? to bych já v životě neudělala, Heatha miluju, ve Zkrocené hoře si střihnul parádní postavu Ennise, hrozně se mi ten film líbí *14* ach jo, proč umírají tak vynikající herci a na světě pak zůstanou totální paka... *9* *9*
      • Re: Re: Heath Is Die

        Jo to máte pravdu *9*
      • Re: Re: Heath Is Die

        nebyli svoji, asi pro to měla nějaký důvod, nebo ho chtěla přinutit, aby se dal dokupy a pořád jen neflámoval, škoda ho
        • mimi.for.love

          Re: Re: Re: Heath Is Die

          nj, nebyli svoji, ale myslím si, že se rozešli, protože na sebe třeba neměli čas... *7* *9*
  • Nový web Michelle Williasm

    http://fansites.hollywood.com/~mich ellewilliams
  • Nový web Michelle Williams

    http://fansites.hollywood.com/~mich ellewilliams *3* *3* *3*
  • Strašně jí závidim Heatha!! *9*
    • Re:

      Závidět můžeš no...i kdyby Heath žil přejme jim to...
      Svět přišel o nejdokonalejšího herce ale navždy po něm zůstanou užasné filmy pokud je nějaká z dalších generací nepohřbí ve vzpomínkách *9* *4*
      • a.n.c.a.

        Re: Re:

        přesně ale doufam ze ne *9*
    • mimi.for.love

      Re:

      ale vem si to: ty bys chtěla aby ti zemřel bývalý přítel, kterého jsi měla hrozně moc ráda??? teda nevím jak ty, ale já bych to nepřežila, těžko bych se s tím vyrovnávala *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit