Přejít na výpis diskuzí

Mike Oldfield

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky, díky moc za tip, udělám si radost a koupím ten 2komplet. V této praštěné době mi pomůže taková muzika vyhladit duši. Pat
  • Oprava II

    Aha, už chápu, ono to ty odkazy asi záměrně rozděluje. No stačí, když ten odkaz vložíš bez mezer a půjde to.
  • oprava

    Nějak mi to ten odkaz špatně vložilo, takže znova: http://oldfield.musichall.cz/diskografie/dvdvhs/tb 23live.html
  • TBII DVD

    Zdravim, Tubular Bells II - recorded at Edinburgh Castle na DVD samozřejmě je. Doporučuju ti koupit rovnou dvoustranné DVD, kde na druhé straně najdeš další koncert Tubular Bells III - Live at Horse Guards Parade (který podle mě nemá konkurenci). Tady je odkaz, tak si to v klidu projdi. http://oldfield.musichall.cz/diskografie/d vdvhs/tb23live.html
    • Re: TBII DVD

      Máš pravdu,toto DVD je jedno z nejlepších co mám a co jsem viděl. *3*
  • dotaz

    Dobrý den kamarádi Mika Oldfielda, poradí mi někdo ? Kdysi jsem viděl na TV koncert Tubular Bells z Edinburgu. Hezky mně to čaplo a mám dotaz: - existuje tento koncert na DVD ? - pokud ano, jaký má DVD název ? Díky moc za pomoc. Pat
  • Je to opravdu nadherna a uklidnující hudba a je to taky hezky a distiguovane se chovající chlap.
  • Co dodat ...

    Ahoj, jsem rád, že nejenom já takhle ulítávám na Miku Oldfieldovi. Jeho hudba, to je prostě něco neopakovatelného. Nejlepší je, že každé jeho album si můžete pustit tisíckrát a vždy v něm najdete něco nového. Skladby mají kromě hlavní melodie pečlivě propracovaný i podkres a když se pořádně zaposlucháte, rozeznáte hned několik přes sebe hrajících nástrojů. Já mám osobně nejradši alba Ommadawn, Amarok a Incantations. Jsou to alba, která musíte slyšet několikrát, abyste jim přišli na chuť, ale jak se jednou zalíbí, tak není cesty zpět *1*
  • Mike je prostě mazec. Nikdo lepší není.
  • Mike Olfield je ten nejlepší kytarista na světě,s kterým jsem se setkala.Skládá opravdu uklidňující hudbu,ale i instrumentálně dokonalou.Ani mi nevadí,že má na jednu melodii několik variací,protože to po každé zní jinak.Jeho skladby zaujmou spíše lidi,kteří mají hudební sluch a rozumí této hudbě,a pro ty kteří mají rádi dokonalost a úžasnou ,třeba i improvizaci.Mike je prostě bůh *14*a zasloužil by si,aby se o něm učilo ve škole.
  • Jak se jmenuje v originale pisnicka kterou prezpival ten kreten Hulka pls?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit