Přejít na výpis diskuzí

Mike Oldfield

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Mike v Praze

    Naprosto souhlasím.Poslouchám Oldfielda 30 let a nikdy bych nevěřila,že ho uvidím hrát na vlastní oči.Ještě dnes mi běhá mráz po zádech,když si na ten koncert vzpomenu.Je to genius a jeho muzika vyčistí hlavu,dodá energii a zavede Vás na místa,na která by se člověk jinak nedostal.Má neuvěřitelnou fantazii,není to žádná komerční,,IMAGE" postavička a holky co si budem povídat,je to fakt krásnej mužskej.
  • Re: Re:

    Zpiva to Maggie Reilly.
  • Re: Mike forever

    To je pravda.
  • to je muzika

    Já jsem na Oldfieldovu konzertu nebyl ,ale
    poslouchám jeho super písničky.SUPER OLDFIELD!!!!
  • Mike v Praze

    Koncert Mika Oldfieda v praze byl největší žážitek v mém životě. byla to super muzika a perfektně ozvučeno.Na to nikdy nezapomenu,skvělá atmosféra,žádné přehnané světelné efekty, no prostě nádhera. Kdo tam nebyl,ušlo mu něco skvělého *14* *3*
  • Re: ART OF HEAVEN

    Mike Oldfield a Jean Michel Jarre. To jsou i mojí miláčkové.Mám skoro 90% jejich řadových desek a můžu to poslouchat stále dokola.Je to super muzika.
  • Re: TBII DVD

    Máš pravdu,toto DVD je jedno z nejlepších co mám a co jsem viděl. *3*
  • Re: Mike

    Ten klip mám na DVD. A je to jen jeden z mnoha, které tam jsou. Ozvi se a za kilo ti pošlu celé DVD.
  • Mike forever

    Já jsem věkem asi trochu mladší, ale říkám vynikající rocková poslechovka. Mikeova hudba má v sobě fakt jakousi genialitu.
  • Fanda

    No já jsem starej rocker a to i věkem.Najel jsem na tyhle stránky a jsem rád,že tady nejsou zase volové,kteří rádi hodnotí,kritizují a posuzují něco čemu třeba hovno rozumí.Fakt jste fajn lidi,protože(to je můj názor)kdo poslouchá tuhle inteligentní muziku to taky nemůže být žádný blbec.Ahoj
  • Re:

    MIKE OLDFIELD - MOONLIGHT SHADOW je samozřejmě pecka a všeobecně uznávaná písnička, ale řekněte mi vy znalci, kdo ji vlastně zpívá.Nikde ta zpěvačka není uvedena (originál desky nemám)
  • Re: Mike

    To ti samozřejmě poradim *1* Jde o Mikovo singl "Pictures in the dark" Můžeš se na něj kouknout třeba na youtube.com ... Enjoy.
  • Mike

    Nemohl by mě někdo poradit,jednou jsem slyšel v telce klip,kde malý chlapec velmi vysoko zpíval,ještě se mi trochu vybavuje,že zpíval v nějakém okně.Ten klip se mi hrozně líbil a nemohu ho nikde sehnat.Díky
  • Re: Elements

    Oldfield je Bůh,když jsem ho slyšel poprvé tak jsem byl k zbláznění unešen.Prosím napište mi název lp. asy rok 80-84,je to živák,mike ,tam začne hrát na dudy a hvízdat na prsty a-lidi sy trhaj vlasy jak šílí ahojky Váš český m.Oldfield
  • M.O

    tss...Curt Kombajn jako nej kytarista jo? *9* Prosimtebe! kam se hrabe na Oldfielda...!! To může říct jedině člověk,kterej ho buď vůbec neslyšel,nebo jeho hudbu nevnímal. Že Mike je bez pochyby nejlepší,je na svým místě. *3*
  • Re:

    Tak s tímhle souhlasim.On je ten nejlepší skladatel na světě. *14*
  • Mike

    Zdravím všechny přiznivce tohoto kytarového mága.
    Mám doma naprosto každé album.Něco na Lp deskách a něco na ced nebo kazetách.Teď sem i koupil Dvd s koncertem v Edinburgu.To je prostě něco neuvěřitelné.Jakmile sem doma sám tak si to pustím na plné pecky a to je něco.Chodí mi z toho maráz po zádech.
    Tak buďte dál věrni jednomu z nejlepších kytarystů na světě.
  • dvd oldfild

    Ahoj Příznivci M.Oldfielda. Mam velkou prosbu. scháním dvd z živého koncertu mikeho oldfi. z Berlína z roku 2002. myslim ,že to byl vánoční koncert. VÍM jen to, že to vystoupení bylo pod širým nebem a, že měl na sobě zelené sako.DÍKY
  • Pomoc/Otázka

    Ahoj, prosím vás má na vás obrovskou prosbu nedávo jsem si kopil kytaru typu PRS kopii na kterou hraje Mike Oldfield, hraju už nějaký čas ale za živího boha nemohu přijít a zahrát takový zvukoví efekt jako on hraje.Proto vás prosím nevíte někdo jaký používá efekt, buster či compresor abyh se mohl alespoň trocu jeho zvuku přiblížit.
    Naište mi prosím na E-mail Hofman@20seznam.cz
    Mockrát děkuju...
  • Re: ART OF HEAVEN

    jj, to ses celkem trefil *1*. The songs of distant Earth je hudba složená na stejnojmennou knížku Arthura C. Clarka - doporučuju přečíst. Podle mě ta hudba knížce 100% odpovídá ....

    Art In Heaven je taky výtečné dílo. Jenom mě dost mrzí, že to někdo tak blbě sestříhal. Obraz je podle mě zbytečně přeplácán prolínáním několika záběrů do sebe. Škoda *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit