Přejít na výpis diskuzí

Mike Oldfield

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic ve zlým ale Tubular bells je docela slátanina, zato Five Miles Out je totální masakr...
  • ...moc velky sympatak a vynikajuca hudba, krasne piesne v podani dobrych spevacok...man in the rain...vsetko najlepsie k narodeninam *3* *14*
  • Ahoj. Nevíte někdo kde by se dal sehnat záznam Oldfielda kdy hrál s celým orchestrem v sále ,,Rudyho Sedumaiera" ? J
  • asrub123
    nejlepší písnička od je turbular bells *14* *14* *14*
  • Cus fandove Mikiho *3* nevite nekdo jestli Miki bude mit v blizke dobe koncert v CR? *4* Predem diky Denny.
  • koncert???

    Zdravím všechny fandy Mikiho. *4* Chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte, jestli bude mít v ČR nebo aspoň v evropě koncert, všude jsem hledala a nikde nic. Předem děkuju za odpověď. *3* Mějte se
  • genius

    Je naprosto neuvěřitelný co tenhle člověk dělá.geniální muzikant.je mi 17 a sem z jeho skladeb toálně hotová:D někdo takovej se najde už málo
  • Re: fr

    To máš, dle mého soudu pravdu. V té písničce je neuvěřitelná energie. Ostatně jako ve všem, co Mike stvořil. Nevím, zda je to génius, ale pan někdo to určitě je.
  • Re: CO UDĚLAT NĚJAKÝ SRAZ??

    Pardon tady je oprava : http://www.okoun.cz/searchBoards.do?keyword=tubular+world
  • Re: CO UDĚLAT NĚJAKÝ SRAZ??

    Ahoj tak koukni sem: http://www.okoun.cz/boards/tubular_ world
  • fr

    On je první muzikant kterého jsem začala poslouchat ve 4 letech Moonlight Shadow to je pro mě nesmrtelná písnička *4*
  • Re: Re: Mike v Praze

    Ahoj Oldfielďáci.
    To čo počúvaš je moja krvná skupina ešte aj RH faktor máme viac ako zhodný. MO počúvam od roku 1975.Je veľmi nákazlivá,
    ja som nakazil už veľa ľudí.
    Cajo
  • Mikiho Diskografie

    Zdarec Olfielďáci.Pokud má někdo zájem o Mikiho diskograii,múže juknout na http://www.diskografie.cz/mike-oldf ield a užije si jeho tvorbu včetně skladeb,které je možno pustit. Tak si to užijte. *3* *3* *3*
  • CO UDĚLAT NĚJAKÝ SRAZ??

    Bylo by fajn udělat slet "OLDFIELĎÁKŮ".Takovou "Oldfield party".Co VY na to??

    www.kawa.webgarden.cz
  • KDO VÍ?

    prosím všechny co ví o něčem novém u MIKA prosím napište.sirnicak@seznam.cz nebo na facebook JIRI SIRNICA
  • Re: hledam

    to album se jmenuje GUITARS. Jinak bych uvítal nějaké novinky.Nejlépe kdyby byl nějaký koncert. Pro MIKA bych dýchal SIR
  • aveniro

    Re: hledam

    Jmenuje se Guitars, z roku 1999. A jsou to opravdu jen kytary - to, co s nimi dělá je mistrovský kus. Jsou slyšet třeba bubny, ale jsou to právě Oldfieldovy kytary - album je senzační.
  • Re: Co je to?

    Nemohla by to být ukázka AMAROKu na Platinum Collection? Zezačátku jsou bubny, začne ženský sbor a později se přidá i kytara...
  • hledam

    Zdarec vseci.oldfield by mel mit ciste kytarove album.nevite prosim nekdo, jak se jmenuje?
  • aveniro

    Mike

    Krásná muzika, krásnej chlap. Naprosto vražedná kombinace...jdu si !osolit! The Bell. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit