Přejít na výpis diskuzí

Milan Baroš

OSOBNOST 31.12.2006 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Balanc na nebezpečné hraně

    *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Na MS vás - reprezuentanty - pustím maximálně ze skupiny a pak vám vystavím STOPKU ! Při rozboru náhodně vybraných 6 hráčů jsem zjistil, že ani jeden (!!! *15* )nebude na svém dresu mít svoje šťastné číslo !!! *13* POZOR !!! Velká možnost nepříjemného zranění ! Inu komu není rady...Tímto problémem se zabývám mnoho let ... *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *15*
  • Po technické stránce známka 4 *9*
  • fuj *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *5* *4*
    • Re:

      Závidíš nebo co? Asi jo žejo je to vidět je nádhernej
  • Ojojoj

    V pondělí jsem se rozhodl po našem setkání, že Tě nechám i nadále ZAČAROVANÉHO !!! *13* *13* *13* *5*
  • merci12

    míla

    předevčírem hrál Baroš úúplně dobře..a dokonce dal i gol a oni mu ho neuznali!!!Milane,JSI NEJLEPŠÍ!!! *14*
  • Milanek

    Milane, bojuj! Držím ti palce!!! Soňa *3*
  • Kokot

    Bary, ty Kokote, jakto že jsi na tom pokoji s těma prostitutkama Chyběl ?????? *15* *15* *15*
    • Re: Kokot

      neúrážej milana bararoše *5*
  • míla

    milan je ten nejúžasnější chlap které ho jsem kdy poznala je strašně hezkej a to tělo... *14* a fotbal umí hrát ze všech nejlíp.je to prostě sexy miláček. *4*
    • merci12

      Re: míla

      máš naprostou pravdu.je nádhernej a sexyyyy.a je nejlepší fotbalista na světě... *14*
  • Milane jsi nejlepší

    Ahojky Barošku!!držím ti palce abys dal co nejvíce golů....JSI NEJlepší fotbalista na celém světě i nejKrasnější.Mám pokoj ve kterém jsi jen a jes ty.Nikoho jïného tam némam mám tě i na sešitě.Mám i tvůj dres a když hraješ mám ho vždy na sobě.Nejvíc mě však bolí když tě faulujou blbci.Když jsi v televizi tak se musim vždy koknout Mám stahnuté skoro všechny fotky s internetu jen o tobě.Já vím hodně holek ti píše takový nesmysli že určitě máš toho plnou hlavu.Máš strašně krasné tělo:)když tě sfaulují a vidím tě ležet na tom trávníku tak normálně brečím bo mi je to líto:(((Jsme nnormálně stejný znamení štíři...To jsem ráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit