Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979
    Milan sulej neni plešati stary taky ne člověk je stary až ve stovce............................ ti ho znaššš jestli jsi moje zlata hani misliš že jeho rodiče jsou bohati .ne............))))))))))))))))))) ja nejsem zlatokopka§§§§§§ ...... nečti bulvar.......... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • no protoze ho neznas osobne jinak SULEJ je uz stary napolo plesaty a silne otyly hlas uz ma vyzpivany a bez plibeku na koncertech je ztracenej takze jedine cim muze oslnovat jsou miliony od rodicu kteri jsou nechutne BOHATY a ktere ma jeho matka ulozene v bance *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • nika1979
    odkaz Pro Hanku Milan sulej neni zruda neni pomateni.... to zpiž ja jsem pomatena. protože ho branim ale ti jsi asi nemocna a žarliš.......... dejmu pokoj. memu idolovi........ me lasce *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ja jen nemuzu pochopit jednu vec kde bere Sulej tolik prachu rika se ze jsou jeho rodice nechutne bohaty me to vytaci a i vsecny me pratele v domazkach do nepricetnosti vsichni makame jak divy a za cely mesic nemame na uctu vic a sulej to ma za 1 den v penezence a jen se vyvaluje a zere v nejdrazsi kavarne od rana az do vecerta a machruje co ma penez hold zivot je nesppppppppppppppravedlivej nikdo ho v domazlicich rad nema a kzdyz uz si k nemu jednou nekdo sedne taj jen aby znej vytahnul nejaky prachy a sulej za nej zaplatil utratu znami rikal ze tam sulej dene i s dyzkami necha i 1000 kc za den to je haizl *16* *16* *16* *16* *16*
    • no umi si to zaridit ty umis tak H O tak se nediv *14* *14* *14* *14* *14*
  • no ja nevim me je ho lito zpiva nadhene a v jeho hlase je tolik bolesti osobne ho neznam jen z televize z casopisu nebo rozhlasu ale on musi byt strasne nestastny kazdy nema zustat sam ale on zli neni asi mos nestastny a smutny a z toho to asi vse je hlasove je to opradu jedn z nasich nejlepsich zpevaku je mi ho nejak lito *3* *3*
  • nika1979
    *14* *1http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/14.gif4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Milan Sulejjjjjj starrrrrrr
  • nika1979

    Mujidol MILAN SULEJ

    MujIdol Milan Sulejjjjjjjjj je goold yesss o.k---------- love you kiss......♥♥♥─────
  • nika1979

    : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    ♥♥


    ◄░X░░─
  • nika1979

    : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    pro něho bych. z libala celej život....................... tedka urči bude koncertovat asi koncem července...... da članku Aha...... nicccccc psat nebudu... neni podvodnik ani lhař.... až jsi vířešim rodine problemi. take vym zpořadu talentmanie. že bude nata čet cd.. a pak bude spivat♥♥☺♥♥♥♥♥♥
  • nika1979

    Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

    Milan sulej je sexy......takže video jsem viděla......ale neznamenato že by Pan sulej něco dělal neslušneho podle tebe Varane§§ zbohem s tebou♫•☻☻☻↓♠♠
    • Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

      tak dalsi skandelllllllllllllllll *1* *1* v AHA 3 CERVENCE dnes pisou ze sulej shrabl nehoraznych 600000tisic za koncert a nevystoupila co nato ty....... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • nika1979

        Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

        nečti bulvar------§§§§§§§§§)))) ja to neřešim. ti tve. aha..... uražku naněho
        Milana Suleje-------------☺♥♥───
        • Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

          to ho moc nemilujes kdyz jsi mu ani na jeho obhajobu do diskuze nic nenapsala ani ses sveho milacka nezastala je to AHA 3 CERVENCE CLANEK SE JMENUJE PODVODNIK SULEJ ZCHRABL 60000 TISIC A NEZASPIVAL TO HO MOC NEMILEJES HA HA HA HA HA HAŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ
          • nika1979

            Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

            . jaho miluju mocccccccc.. Milana Suleje ....................... o jeh přispěvky v Aha četla,,,,,,,,,...........ale youtube.cz....mě nezajima jak jse všichny k němu chovaji♠+++++++**********´´´´´´´´♫─
            • Re: Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

              nojoůůůůo ala na jeho obranu pod clanek AHA podvonik sulej zhrabl 600000tisic a nevystoupil jsi do diskuse nenapsala nic hhhaa ha ha ha ha VARan *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit