Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milan není vůbec vidět, kdo ví, třeba Milan nikdy nežil a vzpomínky na něj vytvořil počítač. Vůbec nejsou důkazy, že by Sulej kdy žil
  • Já si myslím, že to zapálily možná děti či nějaký kuřák co odhodil " Weigel"
  • Sulej v ohrožení? nasazen vrtulník a desítky hasičů.

    Brnířov, Nová ves: Dnes po 14h počal hořet les poblíž Hluboké, kde se nachází jeho luxusní rezidence. Do zbraně bylo povoláno několik jednotek hasičů. Pan Sulej by byl ohrožen, kdyby byl v inkriminovaném místě dnes po 14h.


    redaktor: Mgr.Wolf-Golf
    • Novinka blaznivy Slajer, dlouholety pacient Domazlicke psychiatrie, zapalil L
      es,pobliz Hluboke,
      • L es
        M es K es S es
      • Jak by mohl zapálit les, když by se tam se svými 185 kg nedokutálel, leda by ho tam pan Milan dovezl jeho luxusním vozem. Ale i tak pochybuji, že Michal umí používat sirky či zapalovač.
        • ha ha ha blazen slajer pry zapalil les ze uz by ho konecne odvezli do dobran super *14*
  • Míšo my věříme, že jsi šikovný kluk. Technický tip a máš veliké srdce. Vzhledem k okolnostem to zvládáš skvěle.Ten člověk co se tu podepisuje taky Michal, je nejspíše nemocný člověk, který má potřebu se zde prezentovat a měl by se léčit. Jelikož se smát se někomu za něco, za co nemůže je velmi ubohé.
    • To jsem se pobavil, az jsem se z toho vaseheho pani o magorovi slajerojic, nachcal do Kalhot, velmi dojemne ha, ha, ha
  • Ja fakt nevim jestli se opravdu Milan tedy nezblaznil uz uplne, tete rikala, ze od prosince jej nikdo Nevidel je zalezly vtom jejich muzeu, co se dej nikdo nevi, ale povida se ze mu asi hrablo uz uplne
  • 1,5 hrnečku polohrubémouky, 1 hrneček hladké,3 vejce, prášek do pečiva (rum)--nemusí být. 1/2 hrnečku oleje, 1/2 hrnečku mléka , 3/4 hrnečku cukru---to smíchat a pect asi 25 minut.

    1x tvaroh, 1x vejce, 3lžíce cukru, rum

    potřeme džemem či ovocem

    a máte luxusní buchtu jako pro prezidenta jakékoliv země nezemě
  • ...ťuk ťuk ťuk....
    Kdo tam?
    Smrt jdu si pro tebe.
    Jdi do pr ..le
    ok


    a tak vznikla rakovina konečníku
    • Tuk Tuk Tuk, kdo tam, blbej slajer, kde cvokarce chvata, pomoci mu neni, blbej je od narozeni.......... Ha, ha, ha,. V hlave nema nic, magor je,, nestoji za nic...... Bezi Bezi blbecek na hlave ma zvonecek, blbe geny, od rodicu ma, a tak zchizofrenii, az do smrti ma, ha, ha, ha.
      • tohle píše blbeček co má v kapse zvoneček, zvoní mu tam od malička nosí hadry od včerejška
  • Na podzim 2016 jsem našel u hřiště mobilní chytrý mobil, nebyla v něm SIM karta. odnesl jsem jej na MÚ KDYNĚ. pan operní pěvec měl mimořádnej zájem co se stalo s mobilem. celá věc je podivná. proč ho taková věc tak zajímá, když běžně takové " prkotiny" jak říká pan Milan neřeší. Ví někdo o tom více?
    • To asi proto jestli jsi jej neukradl a nenechal sis ho
      • To by byl pak, ale hovado, jelikož mě mě říkal at si ho nechám
        • Jo, jo, konečne jsi se o hodnotil.
    • u hřiště v Obci Hluboká------horní
  • Kam zmizel pan Milan Sulej, před časem se stáhnul z veřejnosti a už nechodí ani venčit svémo pidi psa. Odsouzen nebyl, to by už bylo v bulvárních plátkách. Spekuluje se o všem a nemožném, místní rozvědka má, ale jasno, Milana odnesli do pekla. ale taky je možné že je jen nachlazený

    Mudr judr svetr
    • Má asi zápal plic
  • Kdo je asi ten pisatel, co tu informuje o údajném potrestání pana operního pěvce. Proč by člověk, který má domácí vězení a může jen být doma či na zahradě, měl zákaz řízení?
    • asi blbost, to byla desinformace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší