Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takze havlickojic budete platit protoze natu vasi hnusnou primitivni zebrackou kucu tu vasi zpackanou pristavbu nemate povoleni tedy petr takze udani jeuz na mestskem uradu s pozdravy sulejojic
  • Tak aby bylo jasno, podáváme udání, že petr nemá na, na tu pristavbu stavební povolení, takže se teď budete divit, zdar.
  • Čtyři bývalí spolužáci se sejdou po 20 letech u piva. Po třetím kousku jeden z nich odkráčí na toaletu a zbylí tři se začnou bavit o svých synech. První povídá: "Já jsem děsně hrdý na svého syna! Studoval totiž v Americe Economy and Business, po škole dostal výborné místo ve skvělé zahraniční firmě a nakonec se vyšplhal až nahoru a dnes dělá ředitele celé firmy a je tak bohatý, že svému nejlepšímu příteli koupil k narozeninám fungl nového Meďoura." Druhý na to odpovídá: "To je fakt dobrý! Ale, ani já se nemusím za svého syna stydět. Začal dělat u letecké společnosti, pak si udělal školu, stal se pilotem a dnes v té letecké společnosti vlastní většinu akcií. Svému nejlepšímu příteli prý dal k narozeninám soukromý tryskáč!" Třetí na to: "To můj syn vystudoval stavební inženýrství, začal podnikat a dnes je majitelem největší stavební firmy světa. Jen pro zajímavost, svému kamarádovi dal k narozeninám postavit vilu na Malovance!" na to si všichni tři začali gratulovat, jak šikovné syny mají, když se vrátí čtvrtý ze záchodu a zeptá se: "Proč si tu tak gratulujete?" -"Právě jsme se bavili o tom, jaké máme úspěšné syny a jak jsme na ně hrdí! A co vlastně Tvůj syn, co dělá, jak se mu daří?" "Můj syn je gay a živí se tancováním po nočních klubech" odpoví čtvrtý z kamarádů. Ostatní tři ho se sklopenýma očima začnou litovat: -"To nás mrzí, takové je zklamání!" -"Proč, kluci? Já se nemám za co stydět! Mám ho moc rád, je to hodnej, pěknej kluk a tak zle se přece jen nemá...Zrovna k posledním narozeninám dostal od svých třech milenců vilu, tryskáč a nejnovějšího Meďoura!"
  • no sila blazniva sulejova beha po hluboke a vsude koho potka na potkani vytrubuje ty jeji kecy a u toho rve lide se ji smeji az se za bricho popadaji ona je uplny blazen a patri do cvokarny
  • Ano take jsem otom slyšel, prý milan nato dedeni není sám, je to tak..
    ..?
  • Tak jsem zjistil, že jsou vedle rezidence vilového typu našeho voperního pěvce nevyjasněné majetkové poměry, které ovšem nesouvisí s anektováním parku.
  • Bude Milan zpívat na MDŽ V HLUBOSKÉM KULTURNÍM DOMĚ?
    10.3. letapáně 2018
  • že by chtěl zhubnout do obleku ženicha? kdy má termín?
  • svaDba nepíše se Svatba?
  • Tak mají u Suleju konečně nevěstu, bohatá, hubata, zla, bezdetna, ma, na svědomí plno zničených životu, ale co dělat, deti zas nebudou je přestarla, vdova, o 30let starší než milan, ale bohatá je. Milan ji chodí vyprovazat, těšíme se na svadbu.Tak se stary sulejaci dočkali, to bude svadba,, koho pozvete za svědky, a družičky?
  • Drží operní pěvec drastické diety? nebo co způsobuje, že tak moc hubne?
    že by nemoc či starost?
  • Dnes jsem potkal Milana a měl kuklu, že mu koukali jen oči. jako "džihádista" či extremista na demonstraci. ale chápu byl velký mráz.
  • Ten pozemek Sulejom zastupitelstvo nikdy neschváli, oto se já osobně postarám...!
  • A jen se nebojte Havlickojic, cela ves stojí při Vas, Sulejojic tu nikdo nechce, tady tito lidé skoncili
  • Přátelé, tak v pátek odpoledne opět od Suleju kravál, jako v Pralese. Nejdřív Sulej když vyjizdel s Mercedesem, začal řvát z auta asi přes silnici na Havlickojic, a když odjel tak ji začala sproste a velmi brutálně a vulgarne, řvát a nadávat Sulejova, že to slyšela snad celá ves. Strašne, ty lidi jsou opravdu schopni úplně všeho. Cely incident jsem nechtěně vyslechla, a bylo mi upřímně paní Havlickove moc lito. Starší paní, a sulejojic na ni tak vulgarne řvali, že to snad není možné, to i ve vězení mají lidé v sobě více slušnosti, než tito velice zli lidé.
  • ty Ukrajince si poslal ty?
  • Milane proč se pořád tahle mstíš, zaslepilo tě to mysl, kdyš se přestaneš mstít, tak lidi na tebe nabudou slovně na třeba této diskusy útočit.ty pořád vymýšlíš nějaké konspirace a jak ti ůidé nepřejí, ale oni by tě přáli, ale ty to pořád vidíš jinak, zamysli se
  • uz se nemuzu dockat vazeni ted me teprve poznate co jsem zac Nejde to po dobrem tak uziji moci jen informativne vyjde o sousedech clanek v Blesku i v Aha se jmeny konkretnich osob ta ostuda Vam do smrti nebude stat zato Dale jsem informoval tv Nova zpravodajstvi kde mam rovnez pratele a udela se reportaz a da se do televiznich novin se vsemi konkretnimy osobami kterych se to tyka Takovou ostudu jste nezazili nejde to po dobrem pujde to jinak
  • Strašne, ten musel být vzteky bez sebe. Nechápu kde se může vzít v někom tolik Zla.
  • Dne 15.2.2018 jsem se náhodou sešel s Milanem V., který žije u oper. pěvce. prohodil s ním pár slov. pak jsem šel na bus 8:33 směr Domažlice. Na zastávce jsem se bavil o oper. pěvci též s náhodnou obyvatelkou Hluboké. Po té jsem odcestoval do krásného chodského města Domažlice. Jel jsem uplatnit poukázky na kosmetice. Piji poklidně čaj netušíc nic z lého najednou padlo 11:10 a pípla sms. V půlce procedůry jsem sms nechal sms a v klidu mě paní dodělala. Pak jsem běžel na bus. Trhnul jsem asi rekord v přesunu Náměstí-hlavní nádraží čsad v Domažlicích. Na sms jsem se stále nepodíval. asi ve 14h jsem kouknul a co jsem spatřil?! Sms od operního pěvce. text: ***jeste jednou ty delnickej c.r.ku, zjistím ze si me pomlouval, zabiju, TE!!!***

    takže nebezpečné vyhrožování, navíc jakej já sem dělník že jo? navíc já si nedělám iluze, že mě taky Milan S. nepomlouvá. navíc ta čárka ve věte jak udělal před slovem zjistíme je nějaká ukvapená, má být až před spojkou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit