Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychopat vypravuje historky o násilí, agresi, bezcitnosti vůči jiným, dává najevo, že na násilí nevidí nic špatného. Aspoň víš, jak se později bude chovat k tobě.
    Ani během líbánek nezapomíná, jak obecně smýšlí o opačném pohlaví. Brzy se bude i k tobě chovat stejně ošklivě, jako např. k servírkám.
    Laskavý Jekyll je pro psychopata maskou, pomocí níž se přibližuje k druhým, klame a využívá je. Zlá strana Hydea je však jeho pravá identita.
    Po určité době života s psychopatem máš strach, že všechno, co říkáš nebo děláš, může vyvolat jeho emocionální chlad, nevraživost.
    Psychopat je samolibý, mínění jiných pro něj nemá žádnou cenu. Narcisté a psychopati druhým lichotí jen proto, aby je mohli využívat a manipulovat jimi.
    Svým chování narušená osobnost působí tolik škod, že brzy začnete dělat „šílené“ věci, abyste se sami před sebou obhájili. „Staneš se i paranoidní, ale až se ho zbavíš, budeš zase normální,“ slibuje Carver. Kdo se však netrhne v raném stadiu, je nepravděpodobné, že by z toho vyšel nepoznamenán.
    Autor: Libuše Konopová pro iDNES.cz
    Zdroj: https://ona.idnes.cz/20-signalu-jak-poznat-psychopata-dnj-/vztahy-sex.aspx?c=A170215_104058_vztahy-sex_jup
  • Má hrůzu z toho, že zůstane opuštěn, pokud se k tomu nerozhodne sám. Chce-li se s ním rozejít partnerka, fňuká, prosí, žebrá, slibuje všechno možné.
    Aby psychopat dosáhl větší kontroly, brání oběti nejen v kontaktu s rodinou a přáteli, ale také provozovat aktivity mimo dům. Cílem je držet ji ve finanční a emoční závislosti.
    Psychopat sleduje a špehuje svou oběť. Podezírá ji z toho, čeho se dopouští sám.
    Doma i mimo dům inklinují psychopati k tomu, že svou partnerku srážejí, uvádějí do rozpaků, izolují. Z hrdého člověka chtějí udělat svoji rohožku.
    Takový člověk vás přesvědčí o tom, že nikdy nejste dobrá. Po mnoha měsících takové masáže chce, abyste ocenila, že vás - někoho tak bezcenného - u sebe vůbec trpí.
    Psychopat se cítí se být oprávněn dělat jen to, co chce: např. potrestat oběť, že neposlechla, nedodržela pravidla. Zákony, morálka a pocity jiných ho nezajímají.
    Na protesty tvé rodiny, co z tebe udělal, zareaguje, že jen žárlí na speciální lásku, jakou prožíváš. Otočí to tak, že jsou proti tobě, ne proti němu.
  • Jak poznat psychopata: stačí tři z dvaceti signálů, radí psycholog:
    Začíná to obvykle kritikou, následují nadávky a fyzické násilí.
    Rychlá oddanost, lichocení, dárečky - zdánlivě pozitivní znamení jsou ve skutečnosti negativní. Jeho vztahy jsou povrchní, lehce je navazuje, lehce z nich odchází.
    Projevy násilí, zprvu vůči neživým předmětům. Tím zastrašuje - demonstruje oběti, že totéž může udělat i jí.
    Koriguje nejmenší chybičky, jsi pod neustálou kontrolou, připadáš si jako blbec, líčí Carver pocity druhého partnera. Podrývá sebejistotu. Později máš dojem, že si špatné zacházení zasloužíš.
    Jako šelma v přírodě izoluje svou oběť od stáda, aby ji mohla lépe napadnout, izoluje i psychopat různými manipulativními způsoby svou oběť od její rodiny a přátel.
    Například ve stejné době partnerce koupí drahé šperky a mrští jí o zeď.
    Nikdy neuzná svou. Jeho logika: on nebije, ale i kdyby, tak si to oběť zasloužila.
    .
  • reaguji na vas prispevek .Myslim si ze jakekoliv komentare k osobe pana S uleje jsou zbitecne pan SULEJ podle me neni dusevne nemocny nato je priliz inteligentni. Podle me je to typickz priklad psychopata a to jak jiste vite se lecit neda pszchopatem se clovek rodi. Proto je velice nebezpecny.Dovede s lidmi manipulovat tak aby dosahl sveho cile radim dobre pryc od nej nebo Vam muze i ublizit pekny den
  • Milane ty tu píšeš, že jsem blázen a léčím se s tím už léta. Což pravda je, ale ty jsi na tom stejně akorát, že se neléčíš, což je podle mě horší. Měl si blud, že jsi koruní princ Lopkovic ze Sulejovic. Že si ná rokuješ poddané Sulejojic a ničil si vybavení hotelů po celé republice a je toho víc. V práci si volal na gay linky. Jsou tu zprávy o různých napadení různých lidí. Jánic takového nedělám. nemám oplejtačky s policií jako ty
  • Tak opet 28prosince Elent z Havlickojicma. Havlickojic si delali pesinu, aby mohli chodit pres Park, a Sulej sel a pesinu doslova pred Nima zacal zahazovat, do toho Jim velmi s proste nadaval a rval na ne. Cely incidet videlo nekolik Lidi. Tady uz jde, opravdu o Zivot.
  • Zklapni, ty delnicke tluste prase
  • Varovani pred gaunerem. S Panem Sulejem sem se seznamil v roce 2010,a Verte mi, ze ten osudny den, bych ze sveho zivota moc rad vymazal, ale bohuzel to nejde. Seznamili jsme se prostrednictvim Anonce, kdy se jsem ho v Praze, pozval na obed. Vice nez jeho zjev me upoutala jeho velka slovni zasoba a celkove pusobil velmi vzdelane. Znal jsem jej do te do by matne jen ze zdelovacich prostredek, a vedel jsem ze je to zpevak. Ja mu otevrel sve srdce a za miloval se. Postupem casu, jak si ziskaval moji duveru jsem mu nechal napsat vecna bremena na me dve firmly v Praze, v pripade umrti. Pan Sulej zil velmi na kladno zivot, z firemniho uctu si vybiral staticove castky a bujare rozhazoval me penize. Se mnou vsak zit trvale nechtel. Vzdy prijel na tri dny do Prahy a odjel. Postupem casu me pratele a podrizeni v mych spolecnostech varovali abych si dal na nej pozor, ze mi je neverny s muzi i zenami. Nevenoval jsem tomu pozornost, vzdyt ke komu bych mel mit vetsi duveru nez k partnerovi. Pak jsem musel odjet pracovne na delsi dobu do Zahradnici, a deli se veci, pan Sulej nejen ze vybiral z firmy zpoustu penez, ale firmu prodal I se zamestnanci, vzal si auto a zmizel domu. Celou moji rodinu, zmanipuloval a otocil proti me, takze se mnou nikdo nemluvi, a je vereno jemu. Pisu to proto aby se kazdy poucil a varuju pred nim, aby jste nedopadli tak ze nakonec musite bojovat o domov jako ja. Tolik na vysvetlenou.
  • Ono až dostane Milan Sulej soudní zákaz se pohybovat ve své obci, tak se bude divit. nevím o jakého Pavla se Petře jedná.
  • Varovani pred gaunerem. Je mi to hrozne lito., ze to jeste neskoncilo. Protoze Pavel, je muj hodne dobry znamy, a mam jej neskutecne rad. Ne jen ze si pan Sulej, vzal jako rukojmi, Pavlovo rodinu, k citovemu vydirani, a ziskani dalsich penez, ale on si jeste drze napise o dva a pul mice. No mam dost. Jestli Pavlovi ublizis, a ja se to dozvim, a fakt dozvim, tak se do toho vlozim ja, a to uz to bude litat.
  • To jo to sedi me zas pripomina CARODEJE MRAKOMORA z pohadky princ a vecernice.
  • Mě jednou přesvědčil Milan Sulej, abych začal komunikovat s nějakou paní po e mailu.Šlo o nějaký obraz co nabízela ke koupy. Prostě jsme tam různě smlouvali o ceně. Nakonec jsme se domluvili o odložení koupě o několik týdnů. Pak když ta domluvená doba utekla, tak najednou pan M.S. řekl ať si zablokuji
    e mail té prodávající. Celé to bylo podivné.

    a nemluvě o aukru. Kde Milan prostřednictvím mě našrouboval cenu obrazu.

    jednou zase povídal, že údajně komunikoval s lidmi co dělali nějaké podvody s obrazy nebo co a že je chytli.
    Prostě: mě příde, že Milan Sulej je jako ten černý král z pohádky " O statečném kováři"
  • Sulej, ma znicene zdravi, a to uplne, protoze 25bere cokain, z toho uz ho nikdo nedostane.Na kazdou s... I, se vari Voda.
  • Nauc se psat
  • Dopadnes Milane jako Bartosova, ale muzes byt klidny, naposled si slavu byt posmrtne uzijes.Protoze az se neco stane tak otom budou opravdu informovat vsechny sdelovaci media. Protoze ty jsi pro ne se s vymena extravagant nim zivotem, Raj.
  • Lide neodchazi, kvuli Tvemu zpevu,, nato nikdo nerekne pul Slova, ale kvuli Tobe, jsi Psychopat,proto.
  • Sulej byl vzdycky rapl. Pamatuji si jak jednou v divadle v navalu vzteku z fackoval na jevisti pred celym ansablem sopranistku.Tezko snim spolupracovat.
  • Tak máme za sebou ten rok 2017---teda ještě pár desítek hodin chybí

    Byl to rok plný změn a překvapivých událostí. Pustili nám po x letech Jiříka Kájínků. Islámský stát byl v podstatě zničen. Měli jsme volby do poslanecké sněmovny. Já poznal spoustu nových lidí a kamarádů. Byl jsem na 3 pobytech s těmi novými lidmi. Některé věci se ale nevedly. Ale vše se povéct nemůže.

    tak snad rok 2018 bude v mém životě mít jen co nejkladnější životních událostí *5* *5* *5*
  • A TY JSI PRIMITIVNI SCHIZOFRENICKEJ SLAJEROJIC MAGOR ale mam radost schizofrenici brzo chcipaj takze to mas za par ha haha
  • Je mi jen lito jeho rodicu. Ty dopadli . Takoveho grazla mit v dome.At Vas otec nebo pani matka knim zajdou nez se zhroutite. snim mluvit vubec nema cenu . Dela si jen blazny. JPH

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší