Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by byl pak, ale hovado, jelikož mě mě říkal at si ho nechám
  • To asi proto jestli jsi jej neukradl a nenechal sis ho
  • u hřiště v Obci Hluboká------horní
  • Na podzim 2016 jsem našel u hřiště mobilní chytrý mobil, nebyla v něm SIM karta. odnesl jsem jej na MÚ KDYNĚ. pan operní pěvec měl mimořádnej zájem co se stalo s mobilem. celá věc je podivná. proč ho taková věc tak zajímá, když běžně takové " prkotiny" jak říká pan Milan neřeší. Ví někdo o tom více?
  • Kam zmizel pan Milan Sulej, před časem se stáhnul z veřejnosti a už nechodí ani venčit svémo pidi psa. Odsouzen nebyl, to by už bylo v bulvárních plátkách. Spekuluje se o všem a nemožném, místní rozvědka má, ale jasno, Milana odnesli do pekla. ale taky je možné že je jen nachlazený

    Mudr judr svetr
  • Kdo je asi ten pisatel, co tu informuje o údajném potrestání pana operního pěvce. Proč by člověk, který má domácí vězení a může jen být doma či na zahradě, měl zákaz řízení?
  • Jeste ze to neni tahle hluboka ta je az z roku 1830
  • Jenze tohle neni tahle hluboka, ta o ktere pisete v 18stoleti,vyhorela,a Nova Hluboka byla postavena na uplne jinem miste, tehle hluboke je asi s bidou 200 let
  • Tak uz nam Milan beha s elektronickym naramkem primontovanym na Noze,ma domaci vezeni, muze pouze na kousek od domu, zakaz jizdy autem, atd, uz se tim zase vsude chlubi, jo vezeni, maminka zaridila a podplatila proste klasika, hnus, je mi na zvraceni, trest ma na tri roky, byt to nekdo jiny tak je davno na borech
  • Každý má nějaký uděl, proč mu bylo dovoleno se narodit. U některých lidí je ten úděl těžké najít.
  • Hlavne at sulej navali tu starou kroniku, hluboke
  • Svata pravda
  • pan Sulej již od dětství bydlí v malebné podšumavské vesničce, která nese název Hluboká. první zmínky se datují již do počátku 15. století, konkretně je to rok 1404. Tento rok byla veliká epidemie moru a v Čechách vládnul Václav IV. a taky zemřeli:

    27. dubna – Filip II. Smělý, vévoda burgundský (* 15. ledna 1342)
    14. září – Albrecht IV. Rakouský, vévoda rakouský (* 19. září 1377)
    1. října – Bonifác IX., papež (* asi 1356)
    15. října – Marie Francouzská, vévodkyně z Baru (* 1344)

    čili Hluboké je : 613 let
  • Jen aby si se nepletl Milane (teta Milane co se tak podepisuješ). Cesty osudu jsou nepředvídatelné, karma to má ve své moci. Soukolí osudu je roztočené....

    To jsou věci po dvouch deci
  • Nejsem si vedom ze jsem Neco prehnal ta hnusna delnicka verbez ste obarvene ruzove zhnile kuci do par let vychcipa a Ja se nato mooooc tesim
  • Do vezeni, podle nepujde, veznice jsou preplnene, dostane elektronicky naramek bude doma a bude vsechny vesele okradat dal, a mlatit lidi, hnus Co se v tomto state deje.
  • Tri roky, k smichu, Dozivoti by Mel dostat, co je to za soud.
  • Umite pane Suleji, take Neco jineho, nez mlatit, Mrzacit, a nadavat lidem,....... Doufam, ze se do toho vezeni dostanete, jinak pokoj nebude, chudak pan Holy ktereho jste zmrzacil, zruda jste.
  • Neverim,, ze jej zavrou. Ten hajzl ma znami vsude, uvidite, ze z toho bude jen podminka, kdyby to byl nekdo jiny tak uz by davno sedel, ale tomuhle lumpovi projde vsechno, snad i zajit.
  • At vtom vezeni uz sulej zastane tricet mesicu zavrenej, bude klid, vsichni v hluboke mu to preji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit