Přejít na výpis diskuzí

Milo Ventimiglia

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....

    O. . . kráásný . . *14*
  • Miluju ho!

    je krasnej,sexy a dooost dobre hraje. moc ho miluju...jen skoda,ze je tak daleko. to jediny me trapi...strasne moc. a kdyz jsem se divala na klip,kde vsude hral a byl obklopen tema holkama...boze! jakmile ho vidim polije me horko xD..dokonce jsem cetla,ze ho v USA povazujou za velmi sexy herce...no neni divu..je sexy. ja ho chciiii!!! x(

    Milo,I love You! *14*
  • paulinek23

    Je fakt sladkej

    Viděli jste někdo už Patologii???
    Jestli jo, popište mi, jak tam Milo vypadal.
    Děkuji předem.

    Info posílejte na linkinpark23@seznam.cz
    *3*
    • Re: Je fakt sladkej

      no film patologii jsem viděla a není to nic pro slabé žaludky,Milo je moc pěkny a nevím proč by tam měl vypadat hůř *4* ,jinak ten film byl super ale fakt pokut nemáte rádi krev a lidské vnitřnosti na talířy, *1* nedivejte se na to.
    • Re: Je fakt sladkej

      No v patologii bol dokonalý *14* (ostatne kedy nie je) ale ako popravde nebyť Mila tak to asi nedpozerám, taký noo divný film, moc krvi,na moj vkus, *3* ale Milo bol užasny, a krásny. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A ešte sa mi k nemu nehodila Alyssa Milano *1* mam ju fest rada, ale vypadali jak súrodenci *1*
  • paulinek23

    Je fakt úžasný :o)

    Je to ten nejroztomilejší herec na světě společně s Diegem Lunou.
    Nejlepší je jako Jess Mariano v Gilmorových děvčatech.
    Je fakt sladkej :o)

    XXXXXXXXXXXXXXXXXX
    *14* *4* *15* *3* *14* *3*
    • Re: Je fakt úžasný :o)

      Milo je fakt sladkej!!! *15* *4*
  • werik

    je supeeeer

    wow on je plostě třída úžo herec a je narozenej ve stejnej den jako já!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • Narodil se 8, července 1977
  • Milo

    Nevíte náhodou kdy spolu Alexis a Milo začali chodit. Někde jsem četla, že si ho všimla hned na castingu... Já tam hrát s ním, tak si ho taky všimnu hned. :-) jsem taky trochu jako rory ale jen trochu a na těch typech jako byl Jess ulítávám.Protože tyhle typy jsou zajímavý.
    Nevíte s kym teď Alexis chodí?
    • Re: Milo

      To opravdu nevím, ale souhlasím s tebou. Já bych si ho taky všimla hned. A je škoda, že v gilmorových děvčatech rory a jess spolu nezústali. Mě se taky líbí ty typy jako je jess. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • tyret

    Kdepak jsou?

    To je divný. Je tolik pěknejch herců a sportovců (Milo je jeden z nich), ale v realitě nikoho hezkýho nepotkáš, jak je století dlouhý. *3*
  • sandra27

    birthday

    Všechno nej!přeju hodně rolhttp://img.osobnosti.cz/smiles/9 .gifí a štěstí *4*
  • ahojík

    všechno nejlepší:)))))) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit