Přejít na výpis diskuzí

Milo Ventimiglia

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milo...proste cool

    jj..je upe superni a s alexis mu to moc slusi...doufam,ze se nakonec k sobe zase v gilmorkach vrati..jak jsem se divala na youtube,tak to vypada,ze logan natahne backory *1* takze potom treba neco bude...
  • kočičák

    já ho fakt žeru! *14* ten by nemusel ani klepat!!! *4*
    • Re: kočičák

      u mě taky ne:-) *4*
  • destiny-hope.cyrus

    ♥♥♥♥♥

    nejkrásnější na něm je ten jeho jakoby nakrřivo úsměv ten jen tak koutkem víte co myslim ne?? *14* *14* *14*
    • andy-006

      Re: ♥♥♥♥♥

      jooo ten znam xD...ten je uzasnej x) takhle se usmal v Prokleti xDD aaa ja z nej nemohla.. *3* sexy =*
    • skippy007

      Re: ♥♥♥♥♥

      to definuje, že má v levém koutku mrtvé nervy x) .. když se budu chvili dívat v nějakým filmu jak mluví tak to jde i vidět, že stím koutkem nehýbe x)
      • skippy007

        Re: Re: ♥♥♥♥♥

        Mimochodem je ten jeho úsměv božskej xD
        • Re: Re: Re: ♥♥♥♥♥

          Právě to jak to má umrtvený dělá jeho úsměv tak výjmečný *14*
    • monika_t

      Re: ♥♥♥♥♥

      no jasně Milovo úšklebky a úsměvy nemají chybu, jsou mňam a sexy *14* to je on celej *14*
      • terinka2000

        Re: Re: ♥♥♥♥♥

        on je uplně nadhernej. A mate pravdu ten úsměv je nádherný. *14* *14* *14* *14*
  • heroes

    Tak jako nevím jak vy, ale mě se strašně moc líbí v Hrdinech, tam je bezkonkurence.. a právě díky hrdinům ho táák strašně zbožňuju ♥♥♥ *14* *14* *14*
  • ???

    nehral nahodou aj v čarodejniciach? *7*
    • Re: ???

      Ne v čarodějkách nehrál( Bohužel) tam hrál Drew Fuller kterej se Milovi podobnej. Ale Milo hrál v CSI Las Vegas. Viděla jsem video. Je tam roztomilej
      • Re: Re: ???

        A ve kterym hrál dílu??
  • ivet7

    Proč ho Hayden klofla dřív?

    Milo je úpe boží...v Gilmorkách hrál úpe nejvíc skvěle a v ostatních filmech a seriálech taky...je prostě skvělej.Škoda,že už je zadanej s Hayden.
    • vejula

      Re: Proč ho Hayden klofla dřív?

      joo v gilmorkách je nejlepšíí...ho uplne zeru...mooc sladkej *14*
  • taková normální holka

    Já teda nevim, ale Milo v Takový normální holce nehrál... to je přece Fredie Price jr...kdo to napsal do filmografie
    • Re: taková normální holka

      Zkus se dívat líp.Milo skutečně hrál v Takové normální holce. Byl jedním z těch, kdo uklízel ten dům. *3*
      • Re: Re: taková normální holka

        Zkusim se líp povídat *1* dík
  • b-day

    Happy b-day Milo:)
  • Pekný si páčiš sa mi.
  • když někomu zakládáte profil,tak si aspoň ověřte datum jeho narození,když už o něm víte prd!jak by se mohl narodit 1987???když hrál v gilmorkách v r.2000,tak už měl pře 20!narodil se 1977! *9* no je to s váma teda špatný... *9*
    • Re:

      ty si tak chytra *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit